מנהל עסקים וכלכלה - לימודי לוגיסטיקה

מידע מקיף על לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
מנהל עסקים וכלכלה
+
לימודי לוגיסטיקה
+
באר שבע והדרום

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית אשקלון
משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום
כתובת: יצחק בן צבי 12, ת.ד 9071 אשקלון, מיקוד 78211
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת ספיר
המכללה האקדמית ספיר
כתובת: המכללה נמצאת ליד שדרות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי לוגיסטיקה , ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי לוגיסטיקה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בכל חברה או ארגון יצרני קיים האדם שאחראי על תהליך הייצור כולו, מתחילתו עם קבלת חומרי הגלם, ועד סופו בהפצה ללקוחות השונים. אדם זה הוא מנהל התפעול. כדי שאתה תגיע בעצמך לתפקיד כזה תצטרך לעבור קורס לוגיסטיקה.

במשפט אחד, תפקידו של מנהל התפעול הוא לספק את מוצרי ושירותי החברה לנקודות בהן הם נדרשים, בכמות ובמועד בהם הם נדרשים, ולעשות את כל זה בעלות הנמוכה ביותר. על מנהל התפעול להיות מעורה בכל השלבים בדרך, כיוון שרק כך יידע היכן יש עוד צורך לייעל.

במסגרת לימודי לוגיסטיקה תלמד נושאים כמו ניהול מלאי, ייצור, אחזקה, שינוע ותובלה, יצוא ויבוא וכמובן רכש. קורס לוגיסטיקה ורכש יעניק לך מיומנויות ניהול ותיאום בין כל מערכי הייצור, וייתן לך את הכלים להחזיק בתפקיד החשוב הזה, שמשפיע רבות על הרווחיות וההתנהלות של החברה.

במסלולים ובמוסדות לימוד מסוימים, יכלול קורס לוגיסטיקה גם פרויקט גמר שמטרתו להכשיר אותך לאחריות הגדולה שדורש התפקיד ולצורך לתפקד ולקבל החלטות חשובות תחת לחץ. בקורסים אחרים תידרש לעבור מבחן סיום, בהתאם לחומר הנלמד בקורס.

קורס רכש ולוגיסטיקה אורך בדרך כלל מספר חודשים, ודרישות הקבלה משתנות. ישנם קורסים המיועדים במיוחד לבעלי תארים אקדמאים בתחום או בתחומים מקבילים, וישנם קורסים שמטרתם ללמד את המקצוע ממש מהבסיס.

את הקורס שתחליט לקחת כדאי לבחור בקפידה על פי תכנית הלימודים. חשוב על אפשרויות הקידום שלך בתחום ובחר קורס שיעניק לך ראיה אסטרטגית ויכולת תכנון. קורס המעביר תכנים כאלו, יחד עם האפשרות ללימודי המשך בניהול או בלימודי כלכלה, יסלול עבורך את הדרך למשרות בכירות ולקריירה מאתגרת ומעניינת.

הגיע הזמן להתחיל לתפעל את העתיד שלך, וההתחלה, כמו כל התחלה – בחומר הגלם. היכנס עכשיו לאתר iLimudim ובחר קורס לוגיסטיקה לשינוע הקריירה החדשה שלך.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור