קורסי אמנות ומקצועות העיצוב - קורס אומנות

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד לימודי אומנות

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
קורסי אמנות ומקצועות העיצוב
+
קורס אומנות
+
צפון

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אורנים – המכללה האקדמית לחינוך
קודם כל אנשים
כתובת: קרית טבעון
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
הכשרת מדריכי אמנות ויצירה בקהילה
סדנאות בחוג לאמנות
מכללת רימונים
המכללה למלונאות, קולינריה וקריירה
כתובת: טבריה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום קורס אומנות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס אומנות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
לימודים באומנות מקנים לסטודנט את החשיפה הרחבה ביותר למקצועות היצירתיים ולהשקפות האומנותיות של דורנו וכן לאורך ההיסטוריה. לימודי אומנות, בין אם לתואר ראשון או לתעודה, עוסקים במגוון רחב מאוד של נושאים, מפיסול וציור ועד צילום וקולנוע.

לימוד אומנות לתעודה מציע לסטודנט להתחבר להשקפה האומנותית וההומנית של עולם הלימודים, להבין את השורשים של האומנות בתולדות האנושות, ללמוד על ההיסטוריה האומנותית ולהכיר את ההשפעות התרבותיות על האומנות ברחבי העולם. כל אלו יספקו לו את הכלים להביע את עצמו בעזרת כישוריו האומנותיים.

הייעוד של לימודי אומנות לא אקדמיים הוא להעניק הכשרה מקצועית בתחום אומנותי, אם ביצירה ספציפית או במגוון יצירות ותפיסות אומנותיות. התחום בו יתמקד הסטודנט לאורך הכשרתו יספק לו ידע כללי ורקע רב על אותו תחום, לצד סדנאות, פרויקטים מעשיים, בחינה של יצירות, ניתוח שלהן ועוד.

למעשה, הסטודנט יעסוק במהלך המסלול בכל זווית לימודית הקשורה לתחום האומנותי בו בחר. לימודי אומנויות הבמה, למשל, יתרכזו בכל המקצועות הקשורים לתיאטרון ומשחק, יאפשרו לסטודנט להבין את נפש היוצר וגם לגלות את ההשפעות וההתפתחויות שהתרחשו במקצוע זה מראשיתו.

גם לימודי אומנות לתואר ראשון יכולים להציע הכשרה מעשית ולהקנות תעודת מקצוע עם סיומם. הדוגמא הפופולארית ביותר היא לימודים משולבי הוראה, אופציה שמבטיחה לסטודנט השכלה אקדמית רחבה בתחום בו יבחר, יחד עם אפשרות ללמד את התחום בבתי ספר, מוסדות אקדמיים וכדומה.

לימודי אומנות לתעודה מוצעים במסלולים של שנה עד שלוש שנים. זהו אחד התחומים הלימודיים היחידים שמבטיחים מסלול מושקע ומקיף לתעודת מקצוע, כמעט שווה בהיקפו למסלול האקדמי. המוסדות המציעים לימודי מקצוע באומנות הם: מכון אבני בתל אביב, סמינר הקיבוצים, ביה"ס דרך האמנות, המכללה לחינוך לטכנולוגיה ואומנות ועוד.

אומן מבטן ומלידה? רוצה להתקדם ולהבין כיצד להפוך את הכישרון למקצוע? אתר iLimudim יגלה לך הכל על לימודי אומנות

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור