פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

מיקי | 11:05  31/12/06
מבקשת לברר לגבי לימודים לתואר שני באיטליה: בחב' קמפוס אמרו שלא נותנים תארים שניים לתושבים זרים, האם יכול להיות? אם מישהו יודע פרטים בנושא אשמח מאוד.
רננה קרן | 15:11  31/12/06
שלום מיקי, בעיקרון באיטליה ברוב האוניברסיטאות סטודנטים זרים אינם יכולים להתקבל ישירות ללימודי תואר שני. קמפוס מייצגת את אוניברסיטת פוליטכניקו במילנו שמציעה תוכניות לתואר שני בהנדסה, ארכיטקטורה ועיצוב תעשייתי. אם את מתענינת באחד המקצועות האילו אז תדברי איתם שוב. בהצלחה רננה
אופטימי | 13:57  04/01/07
גם אני פניתי אליהם כי רציתי לעשות תואר שני בפסיכולוגיה באטליה והם אמרו אותו דבר, בנוסף הם אמרו לי שהתואר שלהם לא מקובל בארץ ואני אצטרך לעשות השלמות.. יש למישהו מידע על הנושא? ועוד שאלה, אם יש לי דרכון אירופאי אז אני נחשב סטודנט זר או שיש יותר סיכוי להיכנס ישר לתואר שני?
מיקי | 13:26  07/01/07
1. למיטב הבנתי, לפני הקבלה לתואר באיטליה תצטרך לעשות השלמות כדי שיכירו בתואר שלך (תלוי כמובן איזה תואר) ואח"כ בארץ (שוב, תלוי בתואר..) 2. כמו כן, אם אתה מצהיר שיש לך דרכון אירופי (במכון לתרבות איטליה - שם נערכת ההרשמה לאוניברסיטאות) אתה נכנס על ההקצאה של הסטודנטים המקומיים ולא הזרים (כמו הישראלים), וכך אחוזי הקבלה שלך יורדים משמעותית... שמור את המידע עד אחרי הרישום והקבלה לאוניברסיטה, לשלב הויזה (בערך באוגוסט) בהצלחה
גם אני הייתי בקמפוס לימודים, ולא מצאו לי פתרון... חוץ מ IED שלא בא בחשבון כי זה פרטי ועולה המון כסף... התואר הראשון שלי הוא מבצלאל, כנראה שאצתרך לעשות השלמות כי לא בטוח שמכירים בזה, וגם שמעתי משהו על שחייבים פסיכומטרי (?!) מישהו מכיר מוסד לימודים ציבורי ברומא או מילאנו, שאפשר לעשות שם תואר שני בצילום?
רננה קרן | 12:49  14/01/07
שלום מיכל, באיטליה יש מקצועות לימוד שלא נלמדים באוניברסיטאות אלא בבתי ספר פרטיים כמו תחומי העיצוב וביניהם תחום הצילום. שכר הלימוד בבתי ספר אלו הוא גבוה יחסית. פסיכומטרי צריך רק מי שנרשם לאוניברסיטאות. בהצלחה רננה
zadiko | 12:48  04/01/07
יש קורס ללימוד איטלקית בשגרירות איטליה הקורס הכי אינטנסיבי שיש הוא 320 שעות חמישה ימים בשבוע לאחר מחקר שעשיתי בנושא (ותאמין לי חקרתי רבות) הוא הכי ממצא והכי טוב עכשיו הבעיה היא שחסרים עוד כמה אנשים לפתיחת הקורס הוא אמור להתחיל ממש עוד כמה ימים אז אם אתה מעוניין זה הטלפון שלהם 035234544 וזה הטלפון שלי 0522559666 עם יש לך עוד שאלות ...
דני | 09:14  15/01/07
הי צדיקו. למה אתה מתכוון כשאתה אומר קורס הכי טוב. למה הוא הכי טוב ? מה הסיבות ?

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור