פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

ענבל | 17:14  01/01/08
היי. תודה על התשובה שלך לשאלה הקודמת שלי :) רציתי לדעת עוד כמה דברים. אמרת שיש אוניברסיטאות באירופה שהשכר לימוד עולה כ-2000 יורו לשנה. תוכלי אולי להגיד לי איפה בדיוק? איזה אוניברסיטאות? כי כל מה שמצאתי ממש יקר. ועוד שאלה קטנה.. אני רוצה ללמוד מדעי הרוח, מצאתי אוניברסיטה בהולנד שמלמדת באנגלית, אבל כתוב שהדרישות זה 4 יחידות מתמטיקה ו-3 באנגלית. יש לי 5 באנגלית ו-3 במתמטיקה. האם זה מספיק? או שזה הכרחי 4 יחידות מתמטיקה? שלחתי להם אימייל אבל הם עוד לא ענו לי. האם בכל המוסדות לימוד באירופה דורשים 4 יחידות מתמטיקה למדעי הרוח? תודה מראש, וסליחה אם זה ארוך! :) ענבל.
לענבל | 21:28  01/01/08
מה שם האוניברסיטה שאת מבררת עליה?
ענבל | 23:09  02/01/08
יש לאוניברסיטת אוטרכט תכניות לימוד באנגלית ב: University College Utrecht וב: Roosevelt Academy http://www.uu.nl/uupublish/homeuu/homeenglish/studying/programmesinengl/4451main.html
לענבל | 00:21  07/01/08
מה עלות הלימודים שם?
רננה קרן | 13:32  03/01/08
הי עינבל, קודם כל בהולנד עצמה יש אוניברסיטאות שזה שכר הלימוד כמו כאן למשל (אוניברסיטת ליידן) http://www.leiden.edu/prospective/index.php3?m=2&c=25 באיטליה, גרמניה - שכר הלימוד הוא עד 1000 יורו לשנ.ה בצרפת הלימודים חינם. לגבי דרישות הקבלה - את צריכה לדבר עם האוניברסיטה. (יכול להיות שהם בחופשת סילבסטר עכשיו.) יכול להיות שזו דרישה כללית ואם תבהירי שאת רוצה ללמוד מדעי הרוח הם לא יתעקשו עליה.
ענבל | 19:02  03/01/08
הבעיה שאין שם לימודים בשפה האנגלית. אבל לא נורא, קיבלתי אימייל חזרה מאוטרכט, אמרתי להם שאני מעוניינת במדעי הרוח וכמו שאמרת, הם לא התעקשו על ה-4 יחידות מתמטיקה. תודה רבה ויום טוב!

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור