פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

מירון | 15:15  18/01/10
צריך עזרה נכנסתי לכמה אתרים של אוניברסיטאות מובילות ולא הבנתי כמה דברים אבקש את עזרתכם: ראשית אציין שאני מעוניין בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים הדבר הראשון שלא מובן זה איך בדיוק זה נקרא בארה"ב? אני כל הזמן רואה UNDERGRDUATE או NONDEGREE או MBA עכשיו מה שאני יודע MBA זה תואר שני אז איך אמור להיקרא תואר ראשון?? כמו כן רציתי לדעת מה בערך הדברים העיקריים לקבלה למוסד לימודים ברמה גבוהה בארה"ב? מה הדרך הכי מומלצת להירשם? להיעזר בחברות בארץ? או ישירות לאוניברסיטאות? תודה
שלום מירון, לימודי תואר ראשון במינהל עסקים הם BA in Business Administration תנאי הקבלה הם תעודת בגרות TOEFL, SAT המלצות וחיבורים. כדי למקסם את אפשרויות הקבלה אני ממליצה להעזר בשרותי החברות בארץ http://www.glimudim.co.il/globaleducation/indexResults.asp?facId=29&degId=4&countryId=25&x=42&y=11
בארה"ב יש אלפי בתי ספר עם תנאי קבלה שונים, כמו כן יש מגוון של פתרונות ואפשרויות שיסייעו לך להתחיל ללמוד בארה"ב בצורה יותר מהירה קלה ונוחה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור