פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום, אני מעוניינת להתחיל ללמוד רפואה או וטרינריה בדרום אפריקה (עם עדיפות לקייפטאון), ורציתי לדעת אם יש למישהו מידע על התליך הקבלה או על אונברסיטאות ידועות.. למעשה כל מידע יתקבל בברכה!!! תודה רבה,
שלום רב ! בקשר ללימודים בדרא"פ, אני דרום אפריקאני במוצאי ועדיין רוב משפחתי שם. אחי למד רפואה באוניברסיטה של קייפטאון(university of cape town - UCT) וסיים לפני כשנה. כשהוא רצה לעלות ארצה אמרו לו שהתואר שלו לא מוכר ע"י המל"ג ולכן הוא החליט לעבור לבריטניה ולעבוד שם, ולוותר על חלום הציונות....האוניברסיטה של קייפטאון נחשבת לאחת הטובות בדרא"פ ובאפריקה כולה. רמת החינוך שם מצוינת ויש לי הרבה חברים שלומדים שם. אבל שוב, אם את מוכנה לשקול לרדת מהארץ למקום שכן יכיר בתעודה שלך כרופאה מוסמכת או וטרינרית אז אני בהחלט ממליץ לך בחום ללמוד שם !
נוי | 17:06  14/10/10
היי מייקל! תודה רבה על התשובה הזריזה... כמה שאלות נוספות- גם את התואר לוטרינריה לא מקבלים בארץ? הבנתי שבכלל וטרינריה אין באוניברסיטת קייפטאון.. או שיש? או אולי אתה יודע להמליץ על מקום נוסף בדרום אפריקה ללימודי רפואה/ וטרינריה? יש לך מושג מדוע זה לא מוכר? אולי יש אפשרות להמיר את התואר או משהו כזה?!? כמה שנים הוא למד רפואה? והאם אתה יודע את תנאי הקבלה שלו.. סליחה על כמות השאלות אבל זה פשוט דחוף לי.. תודה רבה
אם יש לך מידע או המלצות ללימודי רפואה בדרום אפריקה אז אולי שתעזרי לי בבקשה כל מידע חדש עוזר לי תודה
שלום, גם מעוניינת ללמוד רפואה בדרום אפריקה אך אין לי פרטיים כלל וכלל. כמה עולה? תנאי קבלה? האם יש אוניברסיטאות שם שהתואר כן מוכר בישראל ? אשמח אם תיצרו איתי קשר liron_karni@hotmail.com

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור