פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

מור | 18:11  21/11/10
הבנתי שיש למוסד כמה סניפים, הייתי רוצה לברר לגבי הסניפים באיטליה ובניו יורק: האם יש שם תוכנית לימוד רצינית (שלוש-ארבע שנים?) לתואר או לתעודה? מהם תנאי הקבלה, והאם לומדים בסניף איטליה באנגלית או באיטלקית? תודה!
דודי | 20:36  21/11/10
רק כדי לתקן, לא מדובר על סניפים אלא על שיתופי פעולה בין בתי הספר. בכל אופן, באיטליה בית הספר לאופנה נקרא פולימודה (Polimoda) והוא אחד מחמשת בתי הספר הטובים בעולם. בית הספר בעל ניסיון של 20 שנה, נחשב למקצועי מאוד, הטוב בתחומו באיטליה וזוכה להכרה בינלאומית. הלימודים הינם מאוד אינטנסיביים ודורשים השקעה גדולה הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית. POLIMODA הינו גוף גדול העומד בקשרים עם כל בתי האופנה הגדולים בעולם. במהלך הלימודים נדרשים התלמידים למשימות אשר מהוות חלק מפרויקטים גדולים של חברות בעלות שם עולמי. בשלבי הסיום של הלימודים הסטודנטים ניגשים לעבודת - סטאז' בחברות שונות ולאחר מכן יכולים להיעזר בקשריו של בית הספר במציאת עבודה. בית הספר הוקם בשנת 1986 בשיתוףState University N.Y. מוסד בינלאומי לעיצוב ושיווק. מטרה מרכזית של פעילות בית הספר: שילוב בין עולם האקדמיה לעולם הייצור. בית הספר הוא בעל הכרה בינלאומית וחושף את תלמידיו ובוגריו לעולם היצור והצרכנות. Polimoda חברה ב - International Foundation of Fashion Tec Institute . מרץ 2006 - מינוי של Firruccio Ferragamo לנשיא בית הספר. עוד דבר חשוב: עלויות הלימודים באיטליה כולל שכ"ל יהיו זולים יותר מאשר בניו יורק. פרטים נוספים באתר www.StudyItaly.co.il
מעצב אופנה שלמד בחול | 13:42  22/11/10
הגזמה פראית שפולימודה בין 5 בתי הספר הכי טובים בעולם !!!!!!.כנראה שאתה לא מתחום האופנה אלא רק משווק את בית הספר!!!!!! אל תעבדו על התלמידים בבקשה מכם,איזה מעצבים מפורסמים יצאו משם? איזה ישראלים שעובדים בבתי האופנה הגדולים למדו שם ? תסתכל על תצוגת האופנה שלהם מול בתי ספר אחרים מה שבטוח לא עשית! שלא תבינו לא נכון אין לי שום אינטרס רק אל תספקו לאנשים אינפומציה לא נכונה בהצלחה
מור | 20:36  22/11/10
תודה לשניכם על המידע, שמעתי כבר על פולימודה.. אבל אתה לא סיפקת לי מידע כמו תנאי קבלה ושכ"ל, האם זו אוניברסיטה או מכללה? והאם יש הנחה לאזרחי אירופה?
דודי | 21:00  22/11/10
ההרשמה כוללת הצגה של כל סוג של תיק עבודות וחיבור אישי (המציג את המניעים של הסטודנט ללמוד אופנה), מבחן קבלה וראיון עם ראש המחלקה. לגבי מחירי הרשמה פולימודה מפרקת את המחיר לכמה חלקים: עלות מבחן קבלה: אם המבחן נעשה בבית הספר – 180 אירו, אם המבחן נעשה און ליין – 300 אירו. דמי הרשמה לקבלת מכתב לוויזה – 200 אירו. שכר לימוד: 8,250 אירו לשנה (במסלול של לתואר ראשון) זה בית ספר/אוניברסיטה פרטית ואין הנחה או מלגות גם לאזרחים אירופאים. את יכולה ליצור איתי קשר טלפוני ואני אעביר לך חוברות מידע עם כל המסלולים הרלבנטיים. 03-6167210 דודי
איתן לרר | 13:51  23/11/10
ראשית כל, לפי התגובה נראה כי לכותב ישנם לא פחות אינטרסיים שאינם, ונקרא לכך בלשון המעטה, "אקדמיים". הסיבה היחידה שניתן לכתוב הערה כזו על גוף כמו "פולימודה" נובעת מבורות. הבורות נובעת מכיוון שפולימודה וסוכניו בישראל לא ערכו מעולם קמפיין פרסום אגרסיבי שינצל את עובדת הסטודנטים הישראלים רחוקים לעיתים מהמציאות הקיימת בעולם. ניצול ציני ומביך. הסיבה שלא נערך קמפיין אגרסיבי היא פועל יוצא של מדיניות בית הספר. זהו מוסד אקסקלוסיבי המקבל סטודנטים על פי איכות ולאו דווקא על פי כמות כמוסדות רבים אחרים. מכיוון שמי שמבין בעולם האופנה אינו זקוק להמלצתנו, או להמלצתם של "מתווכים" אחרים. אני אמנע מלהמשיך את הדיון כאן, על גבי הפורום. אגב, הנשיאים של פולימודה הם ורסצ'ה ופרוצ'יו פרגמו.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור