פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שחום אני רוצה לעשות תואר ראשון במנהל עסקים בגרמניה יש לי דרכון אירופאי ואני רוצה לדעת אם אני חייב לעשות מבחן טופל ואם כן,אז האם זה חובה לקחת את הקורס או שזה גם אפשרי לקבל ציון טוב בלמידה עצמית תודה רבה. גל
אם הלימודים הם באוניברסיטה ציבורית בגרמניה כלומר הלימודים בגרמנית אז תצטרך לעשות מבחן שנקרא TestDaf שמקביל לטופל. לבתי הספר הפרטיים בגרמניה שמלמדים באנגלית יש תנאי קבלה משתנים בנוגע למבחני השפה.
אני מעונין ללכת לאוניברסיטת מינכן לא יודע אם היא פרטית או ציבורית אבל אני יודע שכל הלימודים באנגלית
מה השם המדוייק של בית הספר או האתר אינטרנט שלהם? סיבה מיוחדת שאתה רוצה ללמוד שם?
Munich Business School לדעתי הרמה שם גבוהה בנושא שאני רוצה ללמוד שזה sport managment ואפשר ללמוד שם את כל השיעורים באנגלית
כן זה בית ספר פרטי עם מסלולי לימוד באנגלית ולכן עלויות הלימודים גבוהות בהתאם. בסביבות 10000 יורו לשנה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור