פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

אדם | 10:50  24/07/11
היי אני בן 21 משתחרר עוד חצי שנה וחושב על לימודים בארה"ב.. אני אזרח אמריקאי. רציתי לדעת איזה מבחנים צריך, בכדי להתקבל איך מתרגמים את התעודת בגרות הישראלית. ואת כל הפרטים הרלוונטים לאזרח ארה"ב שחי בארץ למעלה מ10 שנים עם אנגלית ברמה גבוהה. תודה מראש
היי בן, מאחר שסיימת תיכון בישראל תהיה חייב לקחת מבחן TOEFL....שזה מבחן ידע באנגלית. אם האנגלית שלך ברמה גבוהה אני לא רואה סיבה שתהיה לך בעיה לקבל ציון גבוה. בד"כ הדרישה לתואר ראשון היא מעל 61 (מתוך 120). את תעודת הבגרות מרתגמים אצל נוטריון. היתרונות שלך כאזרח אמריקאי הם: 1) אין צורך לעבור תהליך להוצאת ויזת סטודנט 2) יכולת לעבוד מחוץ לקמפוס במהלך הלימודים 3) בהתאם לסטטוס האזרחות שלך תהיה זכאי להגשת סיוע כלכלי פרטים נוספים תוכל למצוא גם באתר שלנו: www.StudyAmerica.co.il תודה ובהצלחה - דודי אדלר

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור