פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום לכולם, אני חייב משוחרר והחלטתי שאני רוצה ללמוד לתואר ראשון בחו"ל. באופן עקרוני אני רוצה ללמוד את המקצועות שייתנו לי את הידע הפיננסי והכלכלי הטוב ביותר בשביל לבנות קריירה בתחום העסקים (כרגע לא יודע בדיוק מה אני רוצה לעשות). לכן אני מגיש למספר תוכניות לימודים בחו"ל בתחומי חשבונאות, כלכלה ומימון. לאחרונה התקבלתי ל3 אוניברסיטאות: אוניברסיטת מנצסטר (לימודי חשבונאות) אוניברסיטת אמסטרדם (כלכלה ומנהל עסקים) אוניברסיטת בוקוני (כלכלה, מנה"ס ומימון- תלוי בהתמחות) רציתי לדעת אם למישהו יש מידע כלשהו על המקומות האלו, על רמת התוכניות שמלמדים שם (הכל כמובן בשפה האנגלית). אשמח לכל מידע שיעזור לי להגיע להחלטה. המון תודה, עומר.
קשה להמליץ על אוניברסיטה כי באמת כולן טובות. נראה לי שאתה צריך להחליט בהתאם למיקום.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור