פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

שלום, אני מעוניינת ללמוד אנימציה, עיצוב גרפי בחו"ל ורציתי לדעת היכן כדאי לנסות ולהתקבל ללימודים, ההתלבטות בין קנדה לאירופה, (כיוון שיש לי דרכון גרמני אבל גרמניה דורשת תעודה לגבי ידיעת השפה,לפי מה שהבנתי ), מבחינת הכרה במוסדות והתנהלות
הי אבישג את מוזמנת למפגש ללא עלות בנוגע ללימודים באוסטרליה שיתקיים בקמפוס לימודים ברמת אפעל. המפגש מציע לסטודנטים המתעניינים גם בלימודי אנימציה לשמוע מידע מנציגת בית הספר שמגיעה במיוחד מאוסטרליה ותוכל לענות על כל שאלה.
מתי המפגש נערך?
יום פגישות מיוחד יערך ביום ראשון 21/10 החל משעה 10:00 לקביעת פגישה ללא עלות 03-5354449
אוקיי, נבדוק את זה, את יודעת אולי אם יהיה גם מפגש כזה בשביל לימודים לקנדה או לאירופה?
כרגע אני לא יודעת על מפגש אבל תמיד אפשר להתקשר לקבל מידע באופן אישי את מוזמנת לפנות לכל שאלה
אוקיי, מה המספר טלפון?
03-5354449 קמפוס לימודים

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור