פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

היי חברים, אני מוכרת ערכה שלמה להכנה למבחן הטופל, שלא נעשה בה שימוש כלל(!) מאחר והייתה לי ערכה חדשה נוספת בבית. מדובר בכל חומרי הלימוד שניתנים על ידי "בית הספר האמריקאי" במסגרת קורס ההכנה למבחן טופל. אני אפרט בקצרה, ומי שיש לו שאלה ספציפית יוכל לשאול אותי במייל ואענה בשמחה. מדובר בשני ספרי לימוד, האחד נקרא LONGMAN והשני נקרא The official guid to the TOEFL test. הספרים מגיעים עם שלושה דיסקים שבהם יש המון תרגולים ומבחנים לדוגמה. בדיעבד, כל אחד יכול לגשת למבחן הטופל לאחר למידה מערכה זו, ללא הרשמה לקורסים למיניהם. הערכה מצויינת ומלאה בחומרים שממש מוסברים בצורה נוחה ומפורטת. המחיר: 500 ש"ח אני נמצאת בתל אביב בהצלחה!! golfor.ortal@gmail.com
היי חברים, אני מוכרת ערכה שלמה להכנה למבחן הטופל, שלא נעשה בה שימוש כלל(!) מאחר והייתה לי ערכה חדשה נוספת בבית. מדובר בכל חומרי הלימוד שניתנים על ידי "בית הספר האמריקאי" במסגרת קורס ההכנה למבחן טופל. אני אפרט בקצרה, ומי שיש לו שאלה ספציפית יוכל לשאול אותי במייל ואענה בשמחה. מדובר בשני ספרי לימוד, האחד נקרא LONGMAN והשני נקרא The official guid to the TOEFL test. הספרים מגיעים עם שלושה דיסקים שבהם יש המון תרגולים ומבחנים לדוגמה. בדיעבד, כל אחד יכול לגשת למבחן הטופל לאחר למידה מערכה זו, ללא הרשמה לקורסים למיניהם. הערכה מצויינת ומלאה בחומרים שממש מוסברים בצורה נוחה ומפורטת. המחיר: 300 ש"ח אני נמצאת בתל אביב בהצלחה!! golfor.ortal@gmail.com
דקלה גרטל | 20:36  30/12/14
עדיין רלוונטי? אם כן, אני מעוניינת. זה המייל שלי diklagertel@gmail.com תודה, דקלה.

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור