פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

סארה | 21:37  21/04/15
שלום, רציתי לשאול לגבי מלגות מחייה למימון דוקטוראט בחו"ל, כי אני רואה שרוב המלגות הם לפוסט טוקטוראט, תודה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:03  22/04/15
שלום סארה , בדרך כלל מימון לדוקטורט הוא ישר דרך האוניברסיטאות , מלגות חיצוניות בדרך כלל תלויות בתחום המחקר מה התחום ? באיזה מדינה את מחפשת ללמוד ? האם כבר יש לך הצעת תזה כתובה , האם יצרת קשר עם מנחים באוניברסיטאות ?
אני מעוניינת ללמוד באנגליה התחום הביולוגיה, וראיתי שרוב התוכניות לדוקטורט הם לאזרחי אירופה ואנגליה בלבד,וקשה למצוא לאחרים ולכן רוב המעבדות מבקשות מימון עצמאי למי שמעוניין להצטרף אז התחלתי לחשוב על מימון חיצוני אבל הבעייה גם שאני לא יכולה לשלוח הצעת תזה אם עדיין לא מצאתי מנחה, ולא מצאתי מנחה כי לא יקבל אותי בלי מלגה!! מה לעשות?.... תודה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 20:11  27/04/15
היי סארה לימודי דוקטורט בבריטניה הם בדרך כלל במימון עצמי , כלומר , אם יש לך את היכולת לשלם שכר לימוד , תוכלי להגיש הצעת תזה , פחות משנה לאוניברסיטאות מהיכן מגיע הכסף של הסטודנט כל עוד הוא מגיע חיפוש קצר של תוכניות של דוקטורט בביולוגיה אשר פתוח לסטודנטים בין לאומיים מעלה לא מעט אופציות , מנצסטר , שפילד , ברמינגהם , לונדון ועוד לין

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור