פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

ניצן | 17:43  05/11/09
הי, אני מסיימת עכשיו תואר במכללה למנהל - תקשורת וניהול לאחרונה התחלתי להתעניין ביחסי אנוש וחשבתי לעסוק בזה ושאלתי אליך היא: האם אני צריכה לעשות הסבה במכללה או שאני יכולה לעשות תואר שני במשאבי אנוש, ובנוסף מה עדיף לי לעשות מבין שתי האופציות? תודה
טרבולסקי חמדי | 11:10  08/11/09
שלום ניצן, תואר תוכנית ה-MBA ‬בהתמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש באה לסגור את פער הידע בין המימד העסקי-ארגוני לבין המימד האנושי ולהכשיר מנהלים להשתלבות מלאה בדרג הניהולי הבכיר. תוכנית הלימודים מציעה מגוון כלי ניהול חדשניים, הסטודנטים נהנים משיתופי פעולה נרחבים עם ארגונים מתחומים שונים, ו‬דגש מיוחד ניתן לפרקטיקום בתחומי משאבי אנוש וייעוץ‮, ‬בשיתוף חברות הייעוץ המובילות במשק. ‬‬כחלק מתפקידיו‮, ‬משמש מנהל‮ ‬מחלקת משאבי אנוש כחבר בהנהלה הבכירה של הארגון וכשותף מלא בקביעת האסטרטגיה הארגונית‮. ‬לשם כך‮, ‬מעבר למומחיותו בניהול המימד האנושי‮,‬‮ ‬עליו להבין את השפה העסקית ולהתמצא בתחומים השונים של הפעילות הארגונית‮, ‬כגון‮: ‬מימון‮, ‬שיווק‮, ‬תפעול וכד‮ומה. שני MBA בייעוץ וןניהול משאבי אנוש בהחלט יכול לתת לה מענה.
סגור