פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

מריה | 20:49  18/11/09
שלום רב! אני מתלבטת האם להירשם לסמסטר הקרוב שיתחיל בפברואר ללימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק במכללה למנהל. כמה שאלות: 1) הגעה - אינני ניידת וגרה בגבעתיים. מה באשר לאפשרויות ההגעה? 2) שילוב עבודה ולימודים - אני מודעת לכך שלימודי תואר שני דורשים שני ימי לימודים בלבד, אך מה באשר למטלות הניתנות לסטודנט במהלך הלימודים. כיוון שהעבודה שלי דורשת שעות מרובות והשקעה רבה (משרד פרסום...אין צורך להוסיף) האם אוכל להמשיך ולשמור על עבודתי וללמוד במקביל בצורה שלא תפגע באף אחד מהפרמטרים? 3) אני יודעת כי עצם העובדה שסיימתי לימודי תואר ראשון במכללה למנהל (תקשורת וניהול) מעניקים לי פטור במקצועות מסוימים. האם זה מקצר לי את זמן הלימודים? האם זה מקטין את שכר הלימוד ובכמה? נראה לי שזה בהחלט מספיק בינתיים, אשמח לתשובה מהירה, תודה מראש מריה
טרבולסקי חמדי | 14:30  24/11/09
שלום אפשרויות ההגעה מגוונות הן אוטובוסים והן רכבת –בררי במודיעין הרלוונטי. התואר השני במכללה למנהל איננו קל ודורש השקעה רבה הן בכיתה והן בבית, רוב מוחץ של הסטודנטים הינם אנשים עובדים במשרות מלאות ורובם משלבים בהצלחה רבה לימודים ועבודה. כבוגרת ניהול אכן יש לך פטורים רבים אך עדיין התואר יארך יותר משנתיים כי ישנן מספר השלמות שלא עשית, אני ממליצה לך לפנות ליועצות ולשלוח מסמכים רלוונטיים והן יבדקו לך את הפטורים והעלויות המדוייקות , 03-9634430 בהצלחה
סגור