פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אפרת | 19:04  19/03/08
שלום! אני מתכוונת להתחיל ללמוד באוקטובר וההתלבטות שלי היא האם ללמוד בספיר תקשורת או ללמוד בבן גוריון ניהול ופסיכולוגיה. ראיתי שקיימים מס' קורסים חופפים בין ניהול לבין תקשורת [שיווקית, אם כבר]. ורציתי לדעת באיזה מבין השניים אפשרויות התעסוקה הן טובות יותר, כמו כן אם ברצוני לעסוק בתחום התקשורת [הפקה, שיווק, פרסום] האם תואר בניהול ופסיכולוגיה יועיל לי?
שרון אשכנזי | 08:49  20/03/08
בוקר טוב אפרת שני התחומים שונים לחלוטין. אם את מתעדת לעסוק בתעשיית התקשורת רצוי שתלמדי לתואר ראשון בתקשורת.אני מניחה שהקורסים שראית שהם חופפים בין התוכניות קשורים יותר לתחום הניהול והם קורסים בסיסיים. אפשרויות התעסוקה הם מגוונות ואי אפשר להשוות בין שני התחומים כי הם שני תחומים שונים לחלוטין כפי שציינתי בתחילת דבריי. הרבה תלוי גם בך וביכולות שלך לאחר שתרכשי את הידע הנדרש בכל אחד מהתחומים. בהצלחה, שרון
סגור