פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שולי | 08:35  22/06/08
שוב אני בקשר למנהל-שיווק- האם אפשר להגיע לתפקיד הנ"ל גם ע"י תואר ראשון בתקשורת וקורסים מסויימים בשיווק?... אני פשוט מתעניינת ספציפית בנושא השיווק מהצד הפרסומי ובתפקיד הנ"ל,דבר שנלמד בחלק מהחוגים לתואר ראשון לתקשורת בארץ, ולא הייתי מעוניינת לעשות תואר ראשון במנהל-עסקים רק בשביל שיעורי השיווק... האם קיימת בכלל אפשרות כזו של למידת קורסים בנושא שיווק שלא למטרת תואר,שמקנה לך אופצייה של השתלבות במקצוע ללא למידת תואר ראשון עם התמחות בשיווק?
שרון אשכנזי | 09:02  22/06/08
בוקר טוב שולי ניתן ללמוד את תחום השיווק כחלק מלימודי תואר ראשון בתקשורת. הדגש במסגרת זו היא על הפן התוכני של התחום. לדוגמא כיצד לשווק לילדים, למיעוטים, כיצד בונים אסטרגיה וקמפיינים פוליטיים וכו'. במכללה למינהל לדוגמא התואר הוא בתקשורת וניהול כאשר אחד ממסלולי ההתמחות הוא בפרסום ותקשורת שיכנועית שם ניתן למצוא את כל מה שקשור לפרסום, יחסי ציבור דוברות הסברה ושיווק. לגבי קורסים נקודתיים, הייתי מנסה לברר עם בתי ספר המלמדים לימודי תעודה שם אולי תוכלי למצוא קורסים בניהול השיווק ולקבל בסופו של התהליך תעודת סיום. בהצלחה, שרון
סגור