פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אירמה | 11:53  14/01/09
שלום.. אני צריכה להירשם עכשיו ללימודי תקשורת. בנוסף לבינתחומי שאליו אני נרשמת, אני מחפשת עוד כמה אופציות - המכללה למנהל לא רלוונטית (מטרידה אותי העובדה שהקמפוס נפרד משאר המכללה, ככה שהסטודנטים בעצם לא נהנים מכל מה שהמכללה מציעה ולא מחוויה סטודנטיאלית של ממש וכל זה בשכר-לימוד גבוה, שאם אני כבר משקיעה אותו - אני מעדיפה ללכת לבינתחומי). גם מכללת ספיר לא באה בחשבון - אני תושבת עפולה וזה יותר מדי רחוק בשבילי. אם כך - איזה מכללות אזוריות נחשבות מוצלחות? שקלתי את עמק יזרעאל ואת מכללת כנרת בעמק הירדן, אבל מה הסטטוס שלהן בלימודי תקשורת? הן נחשבות טובות? בינוניות? איזה עוד מקומות יש? תודה רבה מראש!
לדעתי שאר המכללות שהזכרת הן לא מהמכללות המובילות היום בתקשורת. הבינתחומי והמכללה למנהל הן ללא ספק המכללות המובילות כיום אם כי לדעתי המכללה למנהל מובילה עליה בכמה תחומים כמו תחום הרדיו ששם יש תחנת רדיו עצמאית "קול הקמפוס". דרך אגב לימודי התקשורת במכללה למנהל עוברים בשנה הבאה למבנה חדש בקמפוס ראשל"צ לצערי אני לא אוכל להנות מזה כי זאת השנה האחרונה שלי. אני דווקה מציע לך ללכת לבדוק שם בכל מקרה גם אם את כבר סגורה על הבינתחומי. כעל כל מקרה בהצלחה
המכללה למנהל וותיקה ונחשבת הרבה יותר מהבינתחומי וכמו שכתבו פה אנחנו עוברים שנה הבאה לראשון. אני ממליצה לך לבדוק את המכללה למנהל לפני שאת מחליטה. אמור להיות יום פתוח אבל אני לא יודעת מתי אז תבררי אם זה מעניין אותך
תראי אני גם התלבטתי לאן ללכת וכמובן שמכללת ספיר יצאה מהפרק עם כל הבלאגן שיש באיזור הם בקושי לומדים אחרי שהייתי ביום פתוח במכללת כינרת התרשמתי לטובה ונכנסתי ללמוד ואני מאוד מרוצה היא ניחשבת לטובה מאוד בתחום הזה
אני לומדת במכללת כנרת מכללה מצויינת! בהצלחה!
יש לי עוד כמה שאלות ואני מתלבטת אם ללמוד שם. אנא צרו איתי קשר באימייל שלי: nelhav@gmail.com תודה נעמי
המכללה למנהל הייתה פעם הכי טובה, עד שהגיע הבינתחומי וגנב לה את כל המרצים השווים, וזה ממישהי שלמדה שם שהודתה בזה. היום הבינתחומי נחשב למוביל בתחום התקשורת מה גם שלמכללה למנהל אין אמינות בעיני סטודנטים, אחרי מה שהם עשו לנרשמים לחוג תיאטרון. בעיני זו לא מכללה רצינית. (הם פתחו תואר בתיאטרון ויומיים לפני תחילת הלימודים הם התקשרו לכל מי שנרשם והודיעו לו שזה לא יפתח, אחרי שאנשים שכרו דירה ומצאו עבודה ליד המכללה... פשוט חוצפה) תקראי את זה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3612599,00.html
סגור