פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

דן דן | 13:02  13/06/09
היי, רציתי לדעת מהם תנאי הקבלה לאונ' בן גוריון לתואר ראשון בתקשורת...את יודעת? או יכולה להפנות אותי למי שיודע?
שרון אשכנזי | 10:20  14/06/09
הי דן הייתי ממליצה לפנות ישירות לאוניברסיטה למדור רישום, או לבדוק במדריך לנרשם באתר שלהם באינטרנט.
אחרי חודשים של בירורים החלטתי סופית שהם המקום הכי טוב בשבילי ללמוד תקשורת, עכשיו השאלה אם אני באמת יכולה להתקבל חחחח אני אתקשר גם לברר, אבל אם מישהו יכול לתת לי טיפים בנושא זה יהיה מצויין, תודה!!..
ירון | 12:23  05/07/09
הדבר הכי נכון מבחינתך זה לפנות ישירות למוסד הלימודים שמעניין אותך ולקבל תשובות מדוייקות אני יודע שבמכללה האקדמית נתניה קיים מערך ייעוץ אקדמי שיוכל לענות לך על כל השאלות שקשורות למסלול של תקשורת, ממליץ לך לפנות אליהם לעוד תשובות.
ירון | 12:24  05/07/09
הדבר הכי נכון מבחינתך זה לפנות ישירות למוסד הלימודים שמעניין אותך ולקבל תשובות מדוייקות אני יודע שבמכללה האקדמית נתניה קיים מערך ייעוץ אקדמי שיוכל לענות לך על כל השאלות שקשורות למסלול של תקשורת, ממליץ לך לפנות אליהם לעוד תשובות.
סגור