פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אייל | 20:40  25/02/10
שלום השבוע נרשמתי לשער הפתוח בתחום התקשורת צעד שאני ממש לא שלם איתו אם מהבחינה של מה יהיה לאחר התואר אם יש בזה עבודה ואפשר למצוא עבודהבכלל בקטע של תקשורת ובעיקר בהתמחויות השונות שיש לתואר להציע ובכלל מהקטע של השער הפתוח שזה בעצם שנת מבחן ואני צריך לעמוד בתנאים מסווימים על מנת לעבור לתלמיד מין המניין יש לי שני שאלות 1. מתלמידים שהיו בתואר הזה האם באמת יש בזה עבודה כי שאני יסיים את התואר אני יהיה בין 32 ואני לא רוצה לעשות שום טעות 2. האם תוכנית השער הפתוח היא תוכנית שבאמת עוזרת לתלמידים הנמצאים בה ולא זורקים אותך למים מבחינת מרצים וכיוצא בזאת תודה רבה לעונים נ.ב- אשמח לתשובות מאלה שלמדו בתוכנית זו או בכלל בתקשורת או יותר טוב מאלה שנמצאים בתוכנית זו ויכולים ללת לי את תחושתיהם לגבי תוכנית השער הפתוח אנא מכם תנו לי תשובות כנות כי זה מאאוד חשוב לי
אייל | 23:16  01/03/10
לא יכול לעזור לי בבקשה
שרון אשכנזי | 09:50  11/03/10
הי אייל אולי כדאי לפנות לשער פתוח ולבדוק אם יוכלו לקשר אותך לסטודנטים לומדים כדי שתוכל לשאול השאלות המטרידות אותך. בכל מקרה אני יכולה לומר לך שבית הספר לתקשורת משקיע בתלמידיו אך דורש גם מהם אותה רמת השקעה משום שהצלחה מגיעה בסופו של דבר מעבודה קשה. תוכנית שער פתוח היא תוכנית מאוד מבוקשת הנותנת הזדמנות למעוניינים, שבדרך אחרת לא יכלו להתקבל, להכנס ללימודים. גם לאנשי התוכנית חשוב הצלחת התלמידים והם מלווים אותך לאורך שנת הלימודים באופן רציף בהצלחה, שרון
אחד שסיים | 03:03  12/03/10
שמע, אני סיימתי לפני כמה שנים בנתניה וסיימתי בגיל 28 ואין בזה עבודה. אם תחזיר אותי חזרה לא הייתי הולך ללמוד את זה אלא ולך ללמוד משהו עם מקצוע. רוב האנשים שבכיתה שלמדו איתי לא מתעסקים בתחום וחלקם עושים הסבות לתחומים אחרים. אם תצטרך אענה על עוד שאלות בכיף
אייל | 19:56  12/03/10
שמע ידידי אני לא יגיד לך שזה חלק מפחדיי בעצם הפחד העיקרי שאני לא יעשה בסופו של דבר עם זה משהו... מצד שני אחרי בדק בית שעשיתי ואחרי גם שאלון התאמה( שבעעיני זה בולשיט אבל עשיתי שיהיה) הגעתי למסקנהשתקשורת הכי מתאים לי גם כי אני רוצה להתעסק בתחום וגם כי אני מרגיש הכי קרוב לשם לא מצאתי עניין בתארים אחריםועשיתי בדק בית כך שתקשורת זה הדבר היחידי שאנ י מוצא את עצמי שם לגבי מקצוע יודע שיש תעודות שאפשר לעשות בהם מקצוע כמו הנהלת חשבונות וכו אבלאני לא מוצא את עצמי בקטע הריאלי לכן ( ואני יאמר במרכאות) בלית ברירה אני הולך לתקשורת לגבי הפחדאני מפחד שבסופו של דבר שאני לא יעשה עם זה משהו ובטחוני שזה לגטימי ואני לא היחיד מה גם אני בטוח שאם הייתי עושה תואר אחר הפחד הזה לא היה נעלם אבל כול הפחד הזה מהול גם באמונה שלמה ובכוח רצון עז להתעסק בתחום הזה ככה שנקווה לטוב מעבר לכך שלמדת בנתניה מעבר לזה שלא מצאת את עצמך בתואר בסופו של דבר איך חווית הלמידה שם? מבחינת מרצים? חברה?הכוונה לתעסוקה אשמח מאאוד שתענה לי על שאלות אלה תודה רבה ידידי
אחד שסיים | 16:18  14/03/10
חווית הלמידה שם מאד נעימה,המרצים בסדר גמור, לדעתי ברמה גבוהה מבחינת חברה עד היום אני שומר על קשר עם כמה מהאנשים שם. לדעתי בינתיים לך תתחיל לעבוד בתחום ומשם תזרום אבל אם זה מה שאתה רוצה לך על זה. אתה עדיין צעיר ותמיד טוב שיש תואר ביד (זה פתח לי את ההסבה שאני עושה כרגע). לגבי הפחד זה לא משנה איזה תואר תעשה כלכלה, מנהל עסקים תקשורת וכו' תמיד יהיה הפחד הזה. אם תשאל שאלות יותר ספציפיות אשמח לעזור לך.
סגור