פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אוהד | 15:29  28/06/10
לאחר שהחלטתי בשעה טובה לבחור בלימודי הקולנוע, נשאר לי רק לבחור את המוסד שבו אני אלמד. ניגשתי לימים פתוחים, שאלתי אנשים אבל טרם החלטתי. ההתלבטות כרגע היא בין המוסדות: מכללת ספיר, קמרה אבסקורה ומנשר. אם מישהו מכיר, למד, עוסק בתחום ויודע משהו על המוסדות האלה אני אשמח לקבל מידע. מה אני אקבל ממוסד כזה שאני לא אקבל מהאחר? מאיזה מוסד יוצאים התלמידים אל ה"שטח" ובאמת מצליחים לעסוק בתחום? כמה תעודה אדקדמאית חשובה בתחום זה? ועוד מידע נלווה שאולי אני צריך לדעת. אשמח לעזרתכם בקרוב, אוהד
אריאלה | 16:53  29/06/10
מכללת ספיר נחשבת אחד מהמכללות הטובות בארץ בתחום הקולנוע אם לא הטובה ביותר, אז תעשה את השיקול שלך, הייתי סטודנטית בספיר אומנם במחלקה אחרת אך יצא לי לראות את הרמה של הלימודים שם והייתי מאוד מרוצה, אם החלטת על קולנוע אז רק ספיר, תתייעץ אם עוד כמה אנשים תראה מה יגידו לך על ספיר ( כמובן תתייעץי עם מישהו שבא מתחום הקולנוע) בהצלחה
באופן אישי - ממליצה בכלל ללכת ללמוד תואר הנדסאי ולא תואר אקדמי - הרבה יותר ניסיון מעשי. אני מכירה את המסלול באריאל ויש שם מורים מקצועיים שעובדים ופועלים בשטח, ככה שאתה גם מקבל קשרים בתעשייה וגם מרוויח מורים פשוט מעולים.
סיגל | 10:41  27/09/10
היי רוית, אשמח לדעת למה את חושבת שאם כבר תקשורת אז עדיף הנדסאי? אני האמת מתלבטת רבות בנושא הזה ואינני יודעת מה לעשות, כמעט שאני אובדת עצות. אשמח אם תוכלי להשיב לשאלתי! תודה מראש!
mina14000 | 12:07  02/01/12
הייתי גם ממליצה על לימודי קולנוע בויצו http://cinema.wizodzn.ac.il תודה
סגור