פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

נדב | 19:09  25/08/10
אהלן! נרשמתי ללימודי תואר ראשון בתקשורת באריאל. התואר עדיין אינו מאושר עפ"י המל"ג אבל המחזור הראשון קיבל אישור. זאת שאלה של זמן עד שיאשרו את התואר ? או שאני נכנס כאן לסרט שיכול להיות שאסיים ללמוד ובסוף לא אקבל הכרה בלימודים? תודה נדב
יערה | 21:51  13/09/10
מצטרפת לשאלה... זה באמת מעלה חששות
היי לך זו גם אחת מהסיבות שבסופו של דבר אני משנה יש עוד אבל עזבי ...
יערה | 21:17  15/09/10
אני גם חושבת על כלכלה ומנהל עסקים... אולי עוד נתראה חח אני מקווה שרשמית עד פברואר דברים עוד ישתנו בנוגע לתקשורת באריאל, אני אופטימית =]
אורלי | 20:54  15/09/10
אני לומדת באריאל, עולה לשנה שלישית. זה פרוצדורה רגילה שכל מחלקה חדשה שנפתחת מחזור ראשון צריך לסיים את לימודיו ורק אז המל"ג מביא אישור. כרגע יש היתר ללמד את התואר. המחזור הראשון קיבל כבר הכרה בתואר, באמת שאין ממה לחשוש. הרבה לומדים, המחלקה לתקשורת גדולה ועד שאנחנו נסיים את הלימודים זה כבר יהיה מוכר. מחלקה ממש מומלצת, אולפני רדיו וטלוויזיה חדשים, מרצים מעולים, פן פרקטי גדול מאוד. נדב- מה קרה בסוף?
התייעצתי עם הייעוץ של המרכז בנוסף התייעצתי עם חברים שלומדים שנה שנייה כלכלה ומנהל עסקים שם....וזהו בגדול (: אבל תודה בכל מקרה על העזרה...
שיהיה המון בהצלחה
אני גם התחלתי שנת לימודים א' במסלול תקשורת באריאל איך אפשר להתעדכן במה שקורה עם האישור של המועצה להשכלה גבוהה? ועוד שאלה... מישהו יודע משהו על המסלול של תקשורת-שיווק יש משהו מענין להגיד?
היי אלירן, אפשר להתעדכן במה שקורה עם אישור המל"ג דרך האתר עצמו www.che.org.il או באמת לשאול את המחלקה מה קורה עם זה. אני מאמינה שכשיהיו בשורות טובות אתה תדע מזה! בקשר למסלול ששאלת הוא נקרא מסלול תקשורת שכנועית ואסטרטגית. (שיווק ופרסום) מסלול זה (כמו שאר המסלולים) משלב בין החלק העיוני למעשי. במסלול הזה הם לומדים שיווק, פרסום, דוברות ויחסי ציבור. המרצים הם מהתעשיהואנשי מקצוע כמו דוברים, עיתונאים, יועצי תקשורת, בעלי משרד יחסי ציבור ועוד... מחלקת תקשורת עצמה פתחה אתר שנקרא באז http://buzz.arieluc.org/ ושם באמת יש את כל הפרטים הרלוונטים. אם אתה צריך סיכומים וכו' ממש אשמח לעזור, שיהיה המון בהצלחה.
,תודה על המידע, אני ישמח לסיכומים וכו' אבל להבנתי ההתמחות(שיווק/אסטרטגיה שיכנועית ואירגונית) היא לבחירה רק מהשנה ב' בינתיים המטרה שלי היא להתמודד עם מבוא לסטטסיטקה -) אבל..אולי את יודעת על ההבדל בין המסלול באריאל לבן מקומות אחרים!? סתם כי אני רוצה להיות בטוח שעשיתי את הבחירה הנכונה...
אני לא יודעת, אבל אני שלישית ומרוצה זה מה שיש לי להגיד לך.. אני בטוחה שכל אלה שלומדים בבי"ס לתקשורת לא טועים.. :)
אורלי בסופו של דבר אני בתקשורת!! אלירן איזה ימים אתה לומד ?? או שתמצא אותי בפייסבוק nadav goldberg
סגור