פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

מיכל | 13:35  06/06/11
אני יודעת שבעיקר שואלים כאן על המכללה למנהל, אבל ממש אין לי אפשרות לשלם כ"כ הרבה בשביל תואר... ניסיתי להתקבל לעברית אבל לא הצלחתי כי הבגרות שלי הייתה נמוכה מדי בשבילם... מישהו יודע מה האופציות האחרות שלי שהן במרכז (לא רוצה לנסוע עד ספיר, רוצה להישאר אצל ההורים כדי לחסוך כמה שאפשר), בשכר לימוד נורמלי וגם כאלו שאיכשהו כן נותנות גם הכשרה שהיא מעשית ולא רק תיאורטית? תודה!
נטע | 16:23  06/06/11
רק יכולה לספר מהניסיון שלי, שאני מאוד מרוצה מאריאל. נותנים בדיוק את מה שאת רוצה - קרוב למרכז (אני גרה בפ"ת וזה סבבה), בשכר לימוד אוניברסיטאי ורמה טובה בלימודים. אני במסלול של הדיגיטלית שמתחבר ממש לכל התחומים האחרים (שנה הבאה עושים הפקה ליו-טיוב יחד עם הקולנוע!) וכל המרצים פה אחלה לגמרי.
ח'ברה תפסיקו לנסות לכתוב פה שטויות! זה פורופ שנועד לשאלות רציניות ולא לשיווק - בשביל שיווק יש לכם את הפרסומות בצדדים.
ובשביל תלונות יש מנהל פורום. התגובה של נטע עניינית ועונה לשאלות של מיכל.
שרון אשכנזי | 12:23  16/06/11
הי מכללות רבות מציעות לימודי תקשורת מעבר לספיר ואריאל גם כנרת, עמק יזרעאל, המכללה למינהל, המרכז הבינתחומי, נתניה וכו'. חלקן מאפשרות תשלום של שכר לימוד אוניברסיטאי אך הן רחוקות מהמרכז וחלקן במרכז אך הן מכללות פרטיות. חשוב לציין שגם מכללות פרטיות עוזרות היום בשכר הלימוד באמצעותן של קרנות, מלגות והסדרי מימון ולא הייתי פוסלת בדיקתן. שרון
מיכל 2 | 14:25  26/06/11
את יכולה ללמוד גם באוניברסיטה הפתוחה או בספיר או בתל אביב או בתל חי
סגור