פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

עמית | 01:07  27/06/11
היי, אני מתלבטת האם ללמוד תקשורת באחת המכללות או באונ' ת"א שמעניקה גם היא שיעורים מעשיים.. איפה הכי טוב ללמוד את התחום? אני מעוניינת בתקשורת שיווקית ויש לי נסיון בתחום (אני יוצאת חטיבת דובר צה"ל).
עמית | 01:07  27/06/11
תקשורת שכנועית*
קארין | 12:32  30/06/11
היי עמית אני יודעת להמליץ על המכללה האקדמית נתניה, שם ניתן ללמוד את אחד התארים היותר איכותיים ויוקרתיים בארץ בתחום התקשורת. מדובר בתואר ראשון מוכר ומוסמך ע"י המועצה להשכלה גבוהה המכיל קורסי חובה ומבואות, קורסי בחירה מגוונים וכן סדנאות ובינהן סדנאות מעשיות בתחום הרדיו, טלויזיה, שיווק ותדמית פרסום ופרסומת, דוברות ויח"צ ועוד ... אגב המכללה האקדמית נתניה הינה המכללה היחידה בארץ עם הסמכה לתואר שני בתקשורת . בהצלחה .
שרון אשכנזי | 19:07  18/09/11
הי עמית השאלה מה את מחפשת. אכן אוניברסיטת תל אביב מציעה לימודים מעשיים באמצעות בית הספר "כותרת". עלייך לבדוק האם הקורסים הללו עונים על תחום התעניינותך בתוך המכלול שנקרא תקשורת. לעומת זאת המכללות מציעות מסלולי התמחות שונים וגם כאן עלייך לבדוק איזה ומה מכיל כל מסלול התמחות והאם הוא עונה על צרכייך. הייתי מציעה לתאם פגישות יעוץ במוסדות הרלוונטים מבחינתך ולקבל מידע על התוכניות השונות. בהצלחה שרון
סגור