פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

איילת מתלאביב | 14:43  09/05/07
שלום אני מתלבטת עדיין איפה ללמוד אין לי פסיכומטרי ויש לי תעודת הנדסאית מכונות..ואני רוצה ללמוד תשקורת במכללה קרובה לבית באיזור גוש דן (אני תלאביבית) איפה מומלץ ללמוד? האם יש באמת עבודה בחוץ לבעלי תואר ראשון בתקשורת? והם ת. הנדסאי מכונות יכולה לעזור לי במשהו? תודה על תשובה מהירה :) איילת
שרון אשכנזי | 10:05  10/05/07
בוקר טוב איילת אין אנו נוהגים להמליץ על מוסד זה או אחר בפורום זה, על מנת להחשף למוסדות השונים המציעים לימודי תקשורת כנסי לgoogle והקישי "לימודי תקשורת", מגוון של מוסדות לימוד יופיעו תחת ערך זה. השלב הבא הוא לבדוק את תוכניות הלימודים השונות במוסדות השונים ולהחליט לאיזה מהם את מתחברת, כמו כן עלייך לבדוק את תנאי הקבלה ואם את עומדת בהם. להערכתי לימודייך כהנדסאית מכונות לא יוכלו לעזור לך בלימודים של תחום זה. בהתייחס לשוק העבודה, האם יש עבודה לעורכי דין,רופאים,פסיכולוגים,מנהלים, בתום לימודיהם האקדמאים? יש עבודה למי שמשקיע וטוב בתחומו! בהצלחה, שרון
סגור