פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

זה תואר כללי במדעי הרוח והחברה היום הייתי בוחר לעשות אותו בפתוחה אין עבודה בתקשורת הכל קשרים בתקשורת והכלים שניתנים לנו זניחים למשל מי שלומד קולנוע יודע לערוך וידאו טוב יותר. אלו מסלולים מושכים והשיווק מפתה, אבל גם המכללה למנהל וגם רייכמן לא נותנים לכם תואר שיאפשר לכם להשתלב בתקשורת. יש מעט מאוד תקנים בתקשורת וזאת התעשייה הכי מקושרת בעולם. חוץ מזה המגישים האמיתיים הם אנשים מאוד מומחים בתחומם. אולי ניתן להיום מגישת קווים עם התואר הזה זה מה שעושה דניאלה סמרי אחת הבוגרות של רייכמן שהיא גם חונכת. צר לי, אבל זאת האמת . הדברים נכתבים כדעה אישית שלי ולא באים לפגוע באף אחד מהמלכ"רים שצוינו או בבוגריהם
שטויות במיץ! אתה נשמע כמו סטודנט ממורמר שעשו לו משהו והוא רוצה להתנקם. אין ספק ששוק התקשורת מלא באנשים טובים ונכון צריך לעיתים קצת קשרים, אבל המכללות שציינת - המכללה למינהל ורייכמן הן הטובות ביותר בתחום. הרבה יותר טובות מאוניבריסטאות כי במכללות אתה מקבל ניסיון מעשי. בוגרים מציפים את השוק וחוטפים אותם לעבודה. אני לא יודעת מאיפה אתה ממציא שאין עבודה. תחום התקשורת רק הולך ומתרחב בשנים האחרונות ותמיד צריכים עוד ועוד עובדים מוכשרים כדי לאייש תפקידים. אני התקבלתי לעבודה תוך כדי התואר (אני עכשיו גם סטודנטית) ללא קשרים בכלל אלא על סמך תיק העבודות שלי, הניסיון שלי והכישרון. אם לא מתאמצים תוך כדי הלימודים ליצור תיק עבודות איכותי ברור שיש לך פחות סיכוי להתקבל לעבודה טובה אבל תמיד אפשר למצוא עבודה! לך תחפש בטלן.
סגור