פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני רוצה ללמוד תקשורת ובמקביל לעבוד, האם זה אפשרי? האם זה כדאי במכללת נתניה? תודה
מוריה | 11:11  21/02/13
היי אסי אני סיימתי לימודי תקשורת באוניברסיטת אריאל ואני ממש ממליצה לך בחום. אני הצלחתי לשלב עבודה במהלך התואר וגם התחלתי לעבוד בתחום התקשורת תוך כדי הלימודים. על אף שתצטרך להיות גמיש במקום עבודתך כי רוב הלימודים הם בשעות הבוקר. אני לא יודעת מאיפה אתה בארץ אבל למדו איתי הרבה חברים מנתניה ומחדרה ויש גם הסעות ומעונות אז זה היה ממש נוח, אני גרתי בזמנו בעמק חפר. בכל מקרה מומלץ בחום, שווה לך לברר.
מנהל פורום לימודי תקשורת | 15:23  21/04/13
הי בדרך כלל ניתן לעבוד בעבודה של משמרות בשילוב עם לימודי התואר בנוסף וכפי שכתבתי לשרית, אתה יכול לבדוק האם יש תכניות המציעות חצי מערכת, אמנם הלימודים יתארכו אך כך תוכל ביותר נוחות לשלב בין עבודה ללימודים. שרון
סגור