פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

עדו!!!!!!!!!!!!!!!! | 19:11  26/07/07
מה ייחשב תואר יותר טוב תואר במדעי המדינה ותקשורת או תואר בניהול ותקשורת ? אני מתלבט בין שניהם כפי שאמרת אני יכול להיכנס אולי כעוזר פרלמנט מה אני יכול לעשות עם תואר ניהול ותקשורת מה נותן לי תואר שכזה בניהול ????????????? תקשורת אני מבין אבל ניהול מה????????????
שרון אשכנזי | 16:05  30/07/07
הי עידו אין דבר כזה יותר טוב או פחות טוב השאלה מה יותר טוב לך!!! החלק של הניהול בלימודי תקשורת וניהול נועד לתת לך כלים ניהולים כדי שתוכל להתקדם בתפקידים ניהוליים בתעשיית התקשורת. כמו כן ידע זה מאפשר לך לנתח דוחות סטטיסטיים, לבנות תוכניות עיסקיות, לנהל צוות ותקציבים גדולים וכו'(שגם הם נדרשים בתעשיית התקשורת). מבחינה אקדמית תוכל להמשיך גם לתואר שני במנע"ס, בדרך כלל ללא השלמות של קורסים אם תגיע מתואר ראשון ב"תקשורת וניהול". בהצלחה, שרון
רונן | 03:06  20/02/09
עם שרון. תבדוק טוב מה כל תואר מציע מבחינת קורסים. תקרא קצת עליהם ותבין את ההבדל במבנה בין שני התארים ואז תחליט. בתכלס, בסופו של דבר בשוק העבודה במקרים כאלה משחק הרבה המזל ולא ההחלטות מראש. בהצלחה.
סגור