פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

סיגלית | 10:33  12/08/07
שלום שרון, אני רוצה להיות כתבת באחד ממגיזני הבנות בארץ כמו קוסמופילטן וכד'. יש לי כשרון בכתיבה מהסוג הזה אבל אין לי תואר בתקשורת. האם אני צריכה לעשות תואר כדי להתקבל לעבודה מסוג כזה ?
שרון אשכנזי | 15:34  12/08/07
הי סיגלית אני מאמינה שאם את מספיק כישרונית, תוכלי להתברג בתפקיד מעין זה גם ללא תואר. הבעיה היא שאם יש מועמדים רבים לאותו תפקיד שלחלקם ישנה השכלה אקדמית, יכול להיות שהמעסיק הפוטנציאלי יעדיף אותם על פנייך. בכל מקרה אם אינך רוצה ללמוד לתואר, הייתי ממליצה על קורס תעודה העוסק בלימודי עיתונאות ובמקביל מנסה את מזלי במציאת עבודה דוקא בעיתונות המקוונת, כלומר באתרים שבהם יש כתבים או טורים אישיים של כותבים העוסקים בתחומי העניין שלך. האינטרנט פותח צוהר מאוד נרחב עבור כותבים שאין להם נסיון רב ומאפשר להם להכיר את התחום ואף להתקדם בו אם הם מספיק טובים. בהצלחה, שרון
סגור