פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

מיכל | 16:42  16/05/08
היי אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ממכללת תל אביב יפו בממוצע ציונים גבוה (92). אני מעוניינת להירשם ללימודי תואר שני בשנה הקרובה במכללה למנהל. כרגע אני עובדת כרכזת גיוס בחברת כוח אדם ומתכננת להמשיך להתפתח בתחום משאבי האנוש/יעוץ ארגוני. רציתי להבין מה ההבדל בין 2 תוכניות לתואר שני במכללה למנהל: תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש או תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. האם לאחר סיום הלימודים בשתי התוכניות אפשרויות התעסוקה הן זהות? תודה
מירב טוליאן | 14:24  18/05/08
שלום מיכל פורום זה עוסק בתואר ראשון במדעי ההתנהגות , אנא פני לפורום מנהל עסקים או ישירות למרכז הייעוץ למועמדים של מנהל עסקים תואר שני במכללה למנהל בטל' 03-9634430 בהצלחה
הדר | 16:34  24/05/08
הייתי רוצה לשאול כמה שאלות לגבי מדעי ההתנהגות במכללת ת"א יפו- אשמח אם תיצרי איתי קשר במייל: hadarpeles@hotmail.com
סגור