פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלום שמי מילי ואני רוצה להתחיל ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. אני מאוד מתלבטת האם ללמוד פסיכולוגיה או ניהול כי אני לא רוצה לשלב את שניהם ביחד. השאלה שלי מה יהיה יותר קל ומה יותר קשה? הבנתי שניהול הוא תואר יותר קשה כיוון שיש יותר מתמטיקה ומצד שני גם פסיכולוגיה תואר לא קל ויש הרבה חומר. אשמח מאוד אם תעזרו לי ותייעצו לי מי עדיף ומה פחות יהיה לי קשה ללמוד. תודה
שירי ליברמן | 12:51  18/07/10
שלום מילי קושי הוא עניין סוביקטיבי, כל תואר אקדמי דורש השקעה את צריכה לחשוב איזה תחום יותר מעניין אותך? במה את רוצה לעסוק עם סיום התואר? האם הכיוון שלך הוא טיפולי, אבחוני? האם ניהולי?שיווקי?משאבי אנוש?
דנה | 11:47  22/07/10
נראה לי שזה שילוב מצויין זה מאוד דוחף לדעתי לתחום המשאבי אנוש , אך תואר ראשון הוא דבר מאוד כללי כך שאין לך לחץ להלחיט עכשיו את יכולה לבחור שני נושאים שמושכים אותך והם מעניינים ומשם כבר לראות מה תעשי בהמשך....
נטלי גרויסמן | 17:26  19/07/10
היי מילי, הבחירה בין התארים, או השילוב של שניהם, אכן מעוררת לבטים. נראה לי שפגישת ייעוץ אישית שבה תשמעי באופן מפורט על התארים ועל האפשרויות שלך יכולה לעזור. בהצלחה! נטלי גרויסמן יועצת לימודים מכללת רמת-גן
סגור