פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

רונית | 13:31  28/03/11
למדעי ההתנהגות. אני ככל הנראה אתחיל בשנת הלימודים הקרובה במכללה למינהל. אני יכולה להתקבל לשני החוגים, ואני מאוד מתלבטת. הייתי בפגישות ייעוץ גם בפסיכולוגיה וגם במדעי ההתנהגות. אני חוששת שפסיכולוגיה זה לא הכיוון שלי, זה מצד אחד מאוד מעניין אבל מאוד ממוקד בעוד שמדעי ההתנהגות לומדים נושאים יותר מגוונים. אשמח לשמוע את דעתכם. דרך אגב, אני לא חושבת שארצה להמשיך ללמוד פסיכולוגיה לתואר שני ואני לא בטוחה שיש הרבה מה לעשות עם תואר ראשון בפסיכולוגיה, לא ?
שלום, מגוון התארים במדעי ההתנהגות לתואר ראשון מתאימים אם ברצונך להשתלב בחברות כ"א, השמה ומיון או לחילופין, אם את מתעניינת בפן המחקרי. מכללת אחוה הינה שלוחה של בן גוריון, בה ישנם 4 מסלולים במדעי ההתנהגות, 3 מתוכם הם תואר של האוניברסיטה לכל דבר. מסלול אחד משלב פסיכולוגיה וסוציולוגיה מסלול שני משלב פסיכולוגיה עם שתי חטיבות לבחירהמסלול שלישי משלב סוציולוגיה עם שתי חטיבות לבחירה.החטיבות האפשריות הן מנהל עסקים, כלכלה, תקשורת ומשאבי אנוש. בכל המסלולים הנ"ל לומדים שנתיים ראשונות במכללה ושנה שלישית עוברים לאוניברסיטה, שם מסיימים את התואר ומקבלים אותו. למידע ופרטים נוספים- מרכז מידע אחוה 3622*
בוריס | 14:23  31/03/11
היי לירון מומלץ בכל זאת לברר מה מסלולי הלימוד או החטיבות המוכלים בביה"ס למדעי ההתנהגות במוסדות השונים . בדר"כ אכן תואר במדעי ההתנהגות יהיה מורכב משטחים של סוציולוגיה / אנתרופולוגיה /פסיכולוגיה ויתכן שגם משאבי אנוש בכל אופן במכללה האקדמית נתניה ישנן שתי חטיבות מתוגברות של פסיכולוגיה או ניהול משאבי אנוש . בהצלחה
שירי ליברמן | 11:17  04/04/11
רונית שלום לאחר שבדקת את שני התחומים ומצויין שכך עשית , הצעד הוא בדיקה בנטיות ליבך בעתיד . במידה ומעוניינת להיות פסיכולוגית אז העדיפות להתחיל בתואר ראשון פסיכולוגיה במידה והינך נמצאת במקום שאינך בטוחה במה רוצה לעסוק בעתיד אז ייתכן כי נכון עבורך כרגע להתחיל ללמוד מדעי ההתנהגות – כך תוכלי להתנסות במגוון רחב יותר של תחומים ורק לאחר שתתנסי בהם לקבל החלטה לגבי תואר שני וכמובן לגבי העיסוק בעתיד
סגור