פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלום הנני בעלת תואר ראשון במדעי החברה, ומעוניינת לעסוק בעתיד כיועצת ארגונית. אני ללא ניסיון בתחום אך עם ניסיון של 3 שנים - אפשר לקרוא לזה נסיון ניהולי. לצערי בגלל שאני עובדת משרה מלאה לא אוכל ללמוד לימודי בוקר כפי שמציעים באונברסיטאות או שבחלקן סכום השכר גבוה מאוד!!! רציתי לשאול לגבי תעודה מקצועית. ברור שהיא לא בעלת ערך כמו תואר שני. השאלה אם אכל להתקדם עם זה לתפקיד זה? למשל בר אילן מעניקים תעודה והכשרה כזו. אשמח מאוד להכוונה. תודה מראש
שלום הנני בעלת תואר ראשון במדעי החברה, ומעוניינת לעסוק בעתיד כיועצת ארגונית. אני ללא ניסיון בתחום. לא אוכל ללצוד לתואר שני בגלל שאני עובדת משרה מלאה לא אוכל ללמוד לימודי בוקר כפי שמציעים באונברסיטאות או שבחלק מהמוסדות סכום השכר גבוה מאוד!!!- 50 אלף רציתי לשאול לגבי תעודה מקצועית. ברור שהיא לא בעלת ערך כמו תואר שני. השאלה האם ניתן להיכנס לתחום ולעסוק בזה אך ורק עם לימודי תעודה? למשל בר אילן מעניקים תעודה והכשרה כזו. אשמח מאוד להכוונה. תודה מראש
סגור