פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

היי אני חיילת משחוררת ולאחר התלבטויות רבות החלטתי שהנושא שהכי מעניין אותי ללמוד ולעסוק בו הוא חינוך מיוחד.אשמח אם תוכלי לענות לי על כמה שאלות: 1.אני יודעת שלעומת אוניברסיטת חיפה במכללת אורנים אני מקבל בנוסף לתואר גם תעודת הוראה רציתי לדעת מה ההבדל ומה תעודה זאת מקנה לי? 2.אם אלמד באוניברסיטה האם התואר ייחשב ליותר "יוקרתי" כשאחפש עבודה? 3.האם לתחום זה יש בכלל ביקוש,איפה אוכל לעבוד והאם השכר גבוה יותר משל מורים רגילים או גננות? מצטערת על כמות השאלות ... תודה
חגית | 08:26  07/02/07
לגבי תעודת ההוראה, בכל המכללות לחינוך מקבלים בנוסף לתואר גם תעודת הוראה. אני לומדת בבית ברל ואני יכולה לומר לך שלגבי עניין היוקרה, התואר במכללה הרבה יותר אטרקטיבי - יש המון דגש על עבודה מעשית...ההתנסות, למשל, מתחילה עם תחילת התואר ולא רק בשנה שלישית כמו באוניברסיטה..בבית ברל יש דגש על הפרקטיות דבר שלדעתי יהווה יתרון עצום בהמשך בניסיון למצוא עבודה.. בכל התלבטות - את יכולה לפנות אליי
טלי-מנהלת הפורום | 16:50  11/02/07
שלום נופר, לימודי החינוך המיוחד הם תחום הולך ומתפתח במיוחד במכללות האקדמיות לחינוך. לימודים אלה משלבים התנסות מעשית בחינוך המיוחד החל מהשנה הראשונה ולכן הכשרתך תהיה טובה ביותר. מניסיוננו במכללת אחוה כל הבוגרות שלנו מוצאות מקומות עבודה הן לסטאז' והן לעבודה גם לאחר שנה זו. ישנה תוספת של שכר למורות לחינוך המיוחד. בהצלחה !!
סגור