פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

יש לי תואר ראשון בחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה מתלבטת האם כדאי לעשות תעודת הוראה בחינוך מיוחד הבנתי ממכללות שונות כי זה כרוך בשנתיים וזה לימודי בוקר דבר שלא אפשרי מבחינתי האם יש מסלול המקצר את ימי הלימודים או את זמן הלימודים ?
אמיר | 17:12  15/07/10
האם בדקת אם את יש אפשרות להתקבל לתואר שני בייעוץ חינוכי באוני' אחרת או משהו? ואם כן יש אפשרות ,אז מה רמת הקושי מנסיונך תודה
נינה | 23:04  15/07/10
לא בדקתי ספציפית לתואר שני אלא על תעודת הוראה וזה ממש בעייתי הימים המרוכזים לגבי תואר שני אני יודעת שיש קרטריונים כמו ממוצע שמונים לפחות
שני צור | 07:24  16/07/10
למיטב ידיעתי לא ניתן לעשות תעודת הוראה בחינוך המיוחד (למי שלא בא מהתחום) בפחות משנתיים וגם לא ניתן לוותר על הבקרים. את יכולה לפרוס את התעודה על יותר משנתיים ואז תוכלי לקחת רק בוקר אחד בשבוע.
שני צור | 07:24  16/07/10
בדרך כלל נדרש לתואר שני ביעוץ ממוצע 80 לפחות בתואר וכן תעודת הוראה.
אמיר | 13:06  16/07/10
אם אני לומד בפתוחה לתואר ראשון בחינוך ,ויסיים מעל ללמוצע 80 אני יכול להתקבל לתואר שני באוני' חיפה לייעוץ חינוכי ? האם בפתוחה אפשר לעשות הוראה בשנה האחרונה של הלימודים ,ולאיזה הוראה אפשר ללמוד בפתוחה? לחשוב על זה בהיגיון ,אם עושים הוראה אז צריך לעבוד ,כמורה ,אז צריך מקצוע טוב שיש עליו דרישה ,איזה מקצועות כיום מבוקשים במשרד החינוך ?
שני צור | 18:17  18/07/10
זה קצת משתנה בין השנים. אני ממליצה לפנות לאוניברסיטה ולוודא איתם. בפתוחה כמעט אין תעודות הוראה. המקצועות הנדרשים היום הם בעיקר מתמטיקה, אנגלית, מדעים.
סגור