פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שני | 15:26  07/12/10
אני מאוד מתלבטת לגבי לימודים בשנה הבאה. אני רוצה ללמוד חינוך ולהוציא תעודת הוראה. אני אחרי פסיכומטרי כושל והממוצע שלי הוא 88. בשביל להתקבל לסמינר הקיבוצים או לוינסקי שהם קרובים לבית אני צריכה לשפר ממוצע ל 92. חודש הבא אני ניגשת לבגרות באנגלית 5 יחידות ובקיץ אני ניגשת לגיאוגרפיה 5 יחידות, עשיתי חישוב שאם אני אוציא בשני המקצועות האלו למעלה ל80 אני אגיע לממצוע 92. השאלה היא אם זה לא יהיה סיכון גדול מידי לחכות עד יולי, אוגוסט.. כשכרגע יש מקומות כמו מכללת אשקלון והמכללה האקדמית צפת שיכולים לקבל אותי מבלי לשפר שום בגרות. במכללת אשקלון זה תואר רב תחומי של חינוך ומשאבי אנוש מבלי תעודת בגרות. ובאקדמית צפת זה תורק בסוציולוגיה ובחינוך, שאני יכולה בשנה השנייה להתחיל גם תעודת הוראה בחינוך. זה נשמע לי קצת מאיים ולחוץ לעשות הכל בשלוש שנים. בשורה תחתונה, אני רוצה בשנים הראשונות לעבוד בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, ורק ורק בהמשך להיות באמת מורה ( שתהיה לי משפחה..) אשמח לקבל תגובות בנושא, יש עוד הרבה מקומות שעוד לא ביררתי לגביהם. אבל השאלה שלי האם ללכת בדרך הקשה ולשפר בגרויות ולקחת את הסיכון שלא יקבלו אותי לסמינר הקיבוצים ואז ביולי אני אמצא את עצמי נירשמת באיחור לאשקלון או לצפת שכבר ההרשמה אצלהם בסופה וסביר להניח שאני לא אמצא גם מעונות כל כך טובים בשלב הזה של ההרשמה.. אשמח לשמוע דעות :-)
שני צור | 18:38  08/12/10
אפשר להירשם לשני מקומות ולהחליט לקראת תחילת שנת הלימודים.
סגור