פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

נטע | 19:48  16/07/11
יש לי כמה שאלות בנוגע להוראה: 1 - כמה מרוויחה מורה שהיא אם + 1 בבי"ס יסודי ובעל יסודי? האם השכר תלוי אם יש לה התמקצעות או לא ? והאם התשובה בנטו או ברוטו? 2 - אחרי שסיימתי הסבה להוראה אני צריכה לעשות סטאג'. כמה זמן הסטאג' הזה והאם הוא נשמר בוותק? 3 - כל כמה זמן יש עלייה בשכר של מורה? 4 - הבנתי שככל שמורה לומד זה גמול השתלמות כך שכרו עולה. מי מממן את הלימודים האלה אני או המערכת החינוכית? 5- האם שכר של מורה ביסודי דומה לעל יסודי? בהנחה שיש לי התמקצעות כלשהיא... 6- האם זה נכון שהיום מורים לא מסיימים מוקדם כמו פעם? אני אמא לילד קטן ורוצה לדעת האם ההוראה דורשת יותר מפעם? סליחה מראש על כל השאלות הפורום הזה יעיל וכיף לקרוא את התשובות הענייניות והעצות שאת נותנת נטע
שני צור | 07:28  17/07/11
1+3. לגבי טבלאות שכר - יש באתר של אופק חדש 2. הסטאז' הוא שליש משרה במשך 6 חודשים לפחות (בד"כ נמשך שנה). למיטב ידיעתי הוא חלק מהותק 4. חלק קרן השבתון וחלק את 5. כרגע יש הסכם חדש לעל יסודי, אבל בעיקרון בעל יסודי תנאי ההעסקה טיפה יותר טובים 6. נדרשות יותר שעות בביה"ס, אבל עדיין גומרים ללמד בעזור 4-5 הכי מאוחר בד"כ
סגור