פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

מלי | 10:32  03/11/11
שלום, אני רוצה להתחיל ללמוד חינוך והוראה, המקום היחידי שמתאפשר לי מבחינת העבודה זה האוניברסיטה הפתוחה, יש מסלול של חינוך עם שיטות הוראה וחינוך בהדגשת ליקויי למידה. אני הבנתי מאנשים שלא כדאי ללמוד בפתוחה, והמוסדות החינוכיים מעדיפים בוגרים במכללות (כמו למשל דוד ילין בירושלים) האם נכון? שאלה נוספת: באוניברסיטה הפתוחה אין לימודי הוראה, האם מקומות אחרים מאפשרים ללמוד רק תעודה הוראה? והאם תעודת הוראה לומדים אחרי התואר או תוך כדי (שאני אדע אם אני מפסידה את הזמן הזה)? תודה מראש מלי
שני צור | 08:54  04/11/11
1. מוסדות מעדיפים פעמים רבות בוגרי מכללות להוראה כי התואר הרבה יותר מעשי וקשור לשטח. 2. תוכלי להשלים תעודת הוראה בסיום התואר באוניברסיטאות או במכללות להוראה
כמו ששני אמרה - בתי ספר באמת מעדיפים בוגרי מכללות להוראה. אפשר ללמוד בנפרד תעודת הוראה אחרי שלמדת 75% מהתואר הראשון שלך. אני התחלתי ללמוד לתעודת ההוראה (בבית ברל ליד כפר סבא) במקביל לתואר הראשון, כשהייתי בתחילת השנה השלישית של התואר הראשון של הפתוחה. בדיעבד אני קצת מצטערת שלא למדתי מלכתחילה לתואר ראשון עם תעודת הוראה שכן זה היה חוסך לי זמן ועומס רב בשנה זו וגם ברמת העניין נראה לי שהייתי מקבלת הרבה יותר תכנים מעניינים מאשר המסלול אותו עשיתי. אם מראש את יודעת שפניך מועדות להוראה – נראה לי שעדיף לך מכללה להוראה...
שרית | 12:33  20/11/11
למדתי שם כלים יישומיים מדהימים בחינוך ולמידה נכונים שכל כך כייף להשתמש בהם! כל הפרטים על הכשרת המאמנים בקישור המצורף: http://bit.ly/sjeEb8 בהצלחה : )
סגור