פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

אלון | 22:00  24/10/12
שלום, שמי אלון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע. עד לפני שנה עבדתי כמתרגל למתמטיקה לסטודנטים במכללה, שם קיבלתי אהבה לתחום ההוראה. רציתי לדעת כיצד ניתן להתחיל את ההסבה להוראה...בדגש על תהליך וזמן הלימוד, והתהליך שדרוש לעבור אחרי תקופת הלימוד כדי להיכנס לתחום. בדגש מיוחד על תחום המתמטיקה והמדעים. תודה, והמשך יום נעים
מנהל פורום לימודי חינוך | 08:41  25/10/12
אלון שלום רב, תודה על פנייתך. בכדי לעסוק בהוראה, עליך לעשות תואר בהוראה+תעודת הוראה. באתר זה ממש, בבר הניתוב המאוזן למעלה (הכחול) ישנו כפתור שני מימין שנקרא 'תואר ראשון'.אם תעמוד עליו, יופיע לך 'לימודי חינוך והוראה'. אם תלחץ, תקבל את כל תחומי הלימוד, והיכן ניתן ללמוד אותם. תוכל לבחור את תחום המתמטיקה והמדעים, ובמוסד לימודים הקרוב למקום מגוריך, ולהתקשר ולקבוע פגישה עם יועץ לימודים מטעמם. עליך להביא לפגישה זו גליון ציונים ובו פירוט הקורסים שלמדת לתואר הראשון, כדי שיועץ הלימודים יקבע האם יש לך פטורים מקורסים מסוימים אותם עברת, יפרט לך את מסלולי הלימוד, וימסור לך כמה זמן יארכו הלימודים. למקצועות ההמתמטיקה והמדעים יש ביקוש רב, כך שלאחר שתסיים את התואר לא צריכה להיות לך בעיה במציאת עבודה (במידה וסיימת את כל חובותיך הלימודיים) בברכה ובהצלחה, אורלי - מכללת אורנים
סגור