פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

גד | 14:32  25/11/07
שלום, 1.מה השכר בתחום הנ"ל? 2. בהנחה כי אני לומד מנע"ס מימון תואר שני והתואר הראשון שלי לא פיננסי. מה אוכל לעשות עם תואר זה חוץ מלנסות להיות יועץ השקעות? 3. האם לדעתך יועץ השקעות זה מקצוע טרנדי שיחלוף? תודה
אייל רביב | 11:59  26/11/07
שלום השכר הוא 10-13 ברוטו יועץ השקעות הואלא מקצוע טרנדי הוא ילווה אותנו בעשרות שנים הבאות כתוב לי בבקשה מהוא התואר הראשון
גד | 12:10  26/11/07
היי, תודה על המידע... לצערי התואר הראשון שלי הוא ביולוגיה . הבנתי שאפשר לעשות מנע"ס- מימון או מנע"ס כללי ולהשתלב בתחום השונה מלימודי... 1. במה אפשר להשתלב 2. מה דעתך על הרעיון של מנע"ס + ניהול השקעות או כלכלה כחוג נוסף לאחר התואר + ניהול השקעות... כל רעיון יתקבל בברכה.
אייל רביב | 11:19  27/11/07
הרעיון של מנע"ס + ניהול השקעות או כלכלה כחוג נוסף לאחר התואר + ניהול השקעות... זהוא רעיון טוב שיכול לתת לך הזדמנות לעשוק ביועוץ או ניהול תיקים
גד | 23:56  28/11/07
1. האם כדאי כבר להיכנס כטלר לבנק (למרות שזה לא מאתגר) +ללמוד יעיוץ השקעות. השאלה אם יתנו לי לצאת לסטאז' אם אין לי תואר פיננסי.. 2. האם כדאי בזמן עבודתי כטלר ללמוד בפתוחה חוג בכלכלה או שעדיף קודם ללמוד באוני' סגורה ואז לחפש עבודה? מה כדאי מבין התארים (אני מבולבל): 1. מנע"ס תואר שני- מימון. 2. כלכלה חוג נוסף. 3. ניהול חוג נוסף וגם ראתי שיש ניהול- מימון. 4. חשבונאות חוג נוסף. אששמח אם תדרג לפי מקצוע פרקטי. אני מאוד מודה לך.
גד | 23:56  28/11/07
אייל רביב | 10:18  29/11/07
אייל רביב | 10:20  29/11/07
שלום לא כדאי להכנס כטלר עליך ללמוד תואר שני רק באונ' ת"א לא לעשות קיצורי דרך התואר שאתה צריך ללמוד הוא תואר שני במנהל עסקים התמחות בהנדסה פיננסית
סגור