פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

תומר .נ. | 16:24  23/01/08
שלום רב. ברצוני להתחיל ללמוד הנדסאי תוכנה. הבנתי שהלימודים (מה"ט) מתחילים באוקטובר. אין לי בגרויות. ואני יודע שצריך לעשות 3 אנגלית 3 מטמטיקה 2 הבעה. והמכינה כבר התחילה.. מה אתם ממליצים לי לעשות? חשבתי גם על ביה"ס לטכנולוגיה של האו"פ ששם הלימודים מתחילים חודש הבא. (ללא תנאי קבלה). השאלה היא, האם מומלץ ללמוד שם? עד כמה הלימוד העצמי ברור? אין לי בעייה להשקיע בלימודים כל יום (5 פעמים בשבוע) 8 שעות. תודה רבה,המשך שבוע טוב.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 23:56  26/01/08
הי תומר תלוי עד כמה דחוף לך ללמוד ועד כמה יש לך משמעת עצמית כדי ללמוד בפתוחה? במידה ולא דחוף לך להתחיל ללמוד השנה, חכה למכינה ולמד באחת המכללות באזורך. קח בחשבון שבפתוחה יקח יותר זמן לסיים לימודים מבמכללה, כך שיכול לצאת זמן זהה אם תחכה שנה למכינה הבאה.בהצלחה
סגור