פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אודיה | 17:10  27/01/08
שלום :), גיליתי שאת המקצועות המעניינים אותי ניתן לחלק לשלושה חלקים: מקצועות בהם העבודה מול אנשים-חינוך מיוחד,ביוחד בתחום הפיגור השכלי בו שירתתי במסגרת השירות לאומי שנתיים ונתן לי רק שמחה וטוב. מקצועות בהם העבודה היא מול עצמי או מול מחשב-הייטק, אומנות[מקצועות שמעניינים אותי ויש לי בהם כישרון] והקבוצה השלישית-מוסיקה. אך משום שאין לי את היכולת לעסוק במוזיקה עצמה-משהו מסביב שקשור-למשל הנדסאי קול. ההתלבטות שלי נובעת מהרצון לעשות משהו בשביל הנשמה-יצירה כל שהיא, או עבודה עם אנשים שמרגישים בפועל את התרומה הרוחנית, מנגד, מחשבים למשל מאוד מעניין אותי. בנוסף,אני מתלבטת אם כדאי לבחור מקצוע שקשור לסביבת המוזיקה-שנבחר רק כברירת מחדל מפני שבמוסיקה לא אוכל לעסוק באמת. ויש גם את תחום הכתביה שמאוד יקר לי-אך לא שמעתי על שום עבודה שדורשת לנתח דמויות מספר[ שזה הדבר שהכי אהוב עלי] תודה רבה מעומק הלב על כל נקודה קטנה שתוכלי לתת לי ויכולה לעזור לי, אודיה :)
אלה ב. | 11:19  28/01/08
זו הגדרה ממש טובה אפשר לגנוב לך אותה שאני מתארת למה אני במקצוע?? המקצוע הוא חינוך מיוחד כמובן. זה היתרון שבו. החיסרון הוא כמובן הצורך לעבוד מסביב לשעון כדי להביא משכורת בסיסית. כלומר רצוי להתחתן על בעל עשיר :) הצעתי היא להתייעץ עם אנשי מקצוע. אחד מבתי הספר בעלי הוותק בשוק הוא סמינר הקיבוצים (מהפרסומת למורה נולד). ש יום פתוח ב 30 , כדאי לך לתת קפיצה. מקווה שעזרתי א. מקווה
בב | 22:54  28/01/08
היי, אני מבינה את הצורך לעשות משהו בשביל הנשמה כמו לתרום לקהילה או מוסיקה וכו' אך תחשבי גם על זה שתצטרכי לשרוד בעולם הזה= להתפרנס, לגדל משפח' וכו'. אני למשל למדתי משהו שאין בו תעסוקה אבל נורא נהנתי אז??? השאלה אם לא איכפת לך בסיום הלימודים לא לעסוק בתחום בו למדת כי אין נניח תעסוקה או שהמשרה לא מלאה וכו'? עצתי, ראשית את עדיין יכולה לעבוד עם מפגרים ואוטיסטים וכו' מחפשים בנרות אנשים כמוך לעבודה ואת יכולה לשלב זאת כעבודת סטודנטים או פר"ח או חונכות מטעמך האישית. מוסיקה תלמדי בשעות הפנאי... ולמחיה תלמדי מחשבים כל טוב
שלומית | 13:28  30/01/08
תלמדי גם וגם. במכללת לוינסקי יש או מסלול לחינוך מיוחד או תעודת הוראה במוסיקה ואפשר להמשיך מהם גם לתרפיה במוזיקה שזה ממש טיפולי
אודיה | 19:02  30/04/08
אני מקווה שתראו [תראינה ..:)] הודעה זו,חשוב לי לומר תודה על כל הנקודות הקטנות שהעלתן לפני והועילו לי. ישר כח, יום מוצלח!
סגור