פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שי | 13:31  14/02/08
שלום...... ראיתי באינטרנט על כמה מכללות שמעבירות קורסים שבסופם אמורים לקבל תעודה כלשהי ....אני חושב שההסמכה היא ל" סוכן נדל"ן "......ואורך הקורס קצר יחסית....( יש כאלה שמעבירות בחודשיים )..... השאלה שלי......" סוכן נדל"ן " .....מה הוא עושה?....איזו מן עבודה זו?.....מה האופי שלה?........ובאמת קורס של חודשיים שלושה יכול להכשיר למקצוע הזה?...... מאודדד תעזור לי תשובה כי אני מעוניין בנושא.........תודה.........
דוד | 18:51  14/02/08
נכון ישנם כמה חברות גדולות שעוסקות בנושה כמו רימקס ואנגלו סקסון אשר מלמדות את "התורה" שלהם וזה עולה כ 2000-3500 ש"ח לערך ואורך כ 2-3 חודשים ועל זה תוסיף עוד כ 400 ש,ח על מבחן לעיסוק כמתווך לרשם המתווחים וכן תשלום שנתי של 800 ש"ח לרישיון תיווח שיורד ל400 לשנים שאחרי
דוד | 19:05  14/02/08
אין במה שנכתב בקודם כחלילה הכפשה או הורדת ערכם של החברות האלה נהפוך הוא דבקא הם הביאו את מקצוע הנדל"ן למשהוא אחר במדינה ולא עוד "מעאכר" שלוקח את הלקוח לראות בית ויאלה בוא נסגור עיסקה.
בהמשך למה שנרשם בקודם אכן היום מתווך צריך ללמוד ולהשתלם ולצבור ניסיון בעבודה כסוכן נדל"ן צריך לאהוב את המקצוע ואת הנושא כדאי בתחילה להכנס בזהירות דרך משרד אמין שבו אפשר ללמוד את רזי המקצוע בקיצור בהצלחה לכולם
אפרת יצחקי רבינוביץ | 19:53  23/02/08
הי שי סוכן נדל"ן הוא מתווך דירות לפחות בתחילת הדרך, בהמשך ניתן גם לעסוק בניהול נכסים . התחום מצריך לעבור מבחן הסמכה והבחירה היא שלך האם ללמוד לבד את החומר לבחינה או לעבור זאת בעזרת קורס. אני מציעה לך להיכנס לסוכנות נדל"ן ולשוחח עם מתווכים כדי לקבל תמונה מקיפה יותר לגבי התחום. בהצלחה
סגור