פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה עם ציון ממוצע 75 ולכן לא נראה לי שיקבלו אותי לתואר שני למרות שהייתי רוצה מאוד, ולכן הייתי מעוניינת לדעת איזה מקצוע טיפול כמו תרפיה באומנות או תרפיה בשיטות אחרות אני כן יכולה ללמוד בצפון (גרה בעמקים) שיקנה לי מקצוע טוב לחיים ופרנסה טובה והיכן ניתן ללמוד אותו? תודה רבה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 17:39  25/04/08
הי גלית השאלה במה את רוצה לעסוק, בטיפול? בהוראה? בשירות? אם בתחום הטיפולי- תוכלי ללמוד לימודי תעודה בכל תרפיה בכפוף לתנאי הקבלה של כל מוסד לימודי. תוכלי ללמוד דרמה תרפיה במכללת "תל חי", או הנחיית קבוצות. כמו כן תוכלי אולי להשלים לתעודת הוראה אם זה מעניין אותך. בהצלחה
גלית | 11:01  27/04/08
איפה אני יכולה ללמוד תרפיה באומנות באזור הצפון (אני גרה בעמקים) ?? והאם תעודה מקצועית בתרפיה באומנות נחשבת? ואפשר לעבוד כמטפלת? או רק תואר שני בתרפיה באומנות נחשב? אותי מעניין בעיקר טיפול
סגור