פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אבי | 18:22  30/04/08
שלום שמעתי שבחו"ל יש תואר ראשון ללימודי פיתוח הדרכה האם מישהו יודע אם יש משהו דומה בארץ?
אבי שלום, אני שמעתי שיש תואר ראשון BA לפיתוח הדרכה במכון הטכנולוגי בחולון (HIT), אבל אני לא זוכר את שמו. אחד החברים שלי לומד את התואר ומאד מרוצה. שמעתי שהרבה אנשים מוצאים עבודה לפני סיום התואר ושיש שני מסלולי לימוד- גמיש ורגיל, לכן אם אתה עובד זה יכול להסתדר לך יפה. שימם לב, שהלימודים מאד רבגוניים- מלמדים קצת מכל דבר- פסיכולוגיה, תכנות, עיצוב, ניהול והרבה דברים אחרים.
אבי | 08:47  04/05/08
נכנסתי לאתר שלהם ורחרחתי קצת, זה נראה ונשמע מענין מאוד וכמו שאמרת הלימודים הם רבגוניים, אבל ידוע לך איזה הצעות עבודה או מאיזה חברות מקבלים הצעות הסטודנטים עוד בזמן העבודה?
דני | 10:48  04/05/08
גם אני שמעתי משהו על התואר הזה. הבנתי שהוא חדש לגמרי. יש בו צורך בכלל בשוק העבודה? שמעתי בכלל שהייתה לו או יש לו כוכבית והוא לא בטוח עוד מאושר
תמיר | 22:34  31/05/08
כנסו תראו מה קבוצה של סטודנטים מטכנולוגיות למערכות למידה עשו בפייסבוק http://www.facebook.com/group.php?gid=14706534822
סגור