פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורלילי | 21:46  30/04/08
שלום, אני מתכננת ערים. אני לא אוהבת את המקצוע שלי מכל מיני סיבות וחושבת להחליף תחום. אני יצירתית, אוהבת מאד את שלב הרעיונות אבל משתעממת במהירות כשמגיעים לשלב העבודה השגרתית. חשבתי אולי על קוםירייטינג. האם את יכולה לפרט קצת על התחום הזה - אילו כישורים נדרשים, איפה לומדים, האם זה מתאים לאנשים לא מאד צעירים (אני בת 36) והאם יש בזה עבודה? תודה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:27  11/05/08
הי אורלי קופריטינג הוא תחום הדורש יכולת מילולית גבוהה, יצירתיות כמובן, רעיונות טובים בתנאי לחץ. העבודה בדר,כ במשרדי פרסום. מצד אחד אנשים מתחילים את עבודתם במשרדי פרסום בגיל צעיר בשל העבודה האינטנסיבית עד שעות מאוחרות ובשל השכר הנמוך. יחד עם זאת לא מדובר בתחום פורמאלי וניתן להגיע אליו בכל גיל ומרקע לימודי מגוון. זה תלוי בקשרים שלך וביכולת שלך כן להתברג במשרד פרסום ללא ניסיון ובמוכנות שלך להתפשר בתנאים. נסי לשוחח עם אנשים העובדים במשרדי פרסום ולברר קצת יותר לעומק לגבי התחום. בהצלחה
סגור