פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלכס | 07:45  13/06/08
שלום רב לכולם, החלטתי שאני מתחיל ללמוד בשנה הקרובה. אבל עומדות בפני שתי דילמות: האחת מה ללמוד? והשניה איפה כדאי? אז ככה, אני מתלבט בין ביוטכנולוגיה וכימיה תרופתית בבר אילן. לביולוגיה באוניברסיטת ת"א. שלושת המקצועות הנ"ל מושכים ומסקרנים אותי באותה המידה ועל זה ההדילמה. אני לא יודע מה עדיף מבין שלושתם. אז אם מישהו יכול לעזור ולתת דעות וטיפים בעניין אשמח מאוד. מודה לכולם על העזרה אהה כן ההרשמה לאונ' ת"א נגמרת ב16.06 אז אני חייב להחליט כמה שיותר מהר תודה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:12  16/06/08
הי אלכס מה מושך לכל תחום? מה היתרונות והחסרונות בכל תחום מבחינתך? היות ומדובר בתחומים קרובים ועם זאת שונים קשה לי לענות על שאלתך מבלי להכיר אותך קצת יותר. מציעה לך להשוות בין הקורסים השונים הנלמדים בכל קורס ולבדוק באיזה תחום יש לך יותר עניין וכן בדוק את שוק העבודה, נסה לשוחח עם בוגרי החוגים השונים.בהצלחה
סגור