פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בני לפני גיוס צבאי במרץ 2010. הוא רוצה ללמוד נושאים סביב ערבית, איסלם, והמזרח התיכון. הוא אמור לשהות באזור עכו בסימסטר א' של שנת הלימודים הבאה. אודה לכם אם תוכלו לעזור לי למצוא מוסד מתאים ללימודים בתחומים אלה. תודה, אילאיל
שלום אילאיל אני יכול להמליץ על אוניברסיטת חיפה אני לומד בפקולטה למדעי הרוח -לימודי ארץ ישראל בפקולטה יש גם חוג של לימודי היסטוריה של המזרח התיכון אשר מכסים את כל הנושאים שבנך מעוניין בהם אני מצרף את האתר של החוג שיוכל לעיין http://mideast.haifa.ac.il/prog.htm כמו כן יש עוד כל מיני חוגים שנוגעים בנושאים הנ"ל בפקולטה של מדעי הרוח מחר עדיין יש יום פתוח באוניברסיטה אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהאוניברסיטה והחוגים מקווה שעזרתי בהצלחה
מנהלת הפורום | 15:04  19/03/09
הכי קרוב באוניברסיטת חיפה, ככל הידוע לי.
סגור