פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עדי | 22:47  20/04/09
שלום רב יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאונ הפתוחה הכיוון שהיכ מעניין אותי לעסוק בו הוא יעוץ תעסוקתי. ניסיתי להתקבל לתואר שני פסיכו' תעסוקתית ולא הצלחתי על אף שציוני גבוהים מאז עברו שנתיים והמתאם כבר לא בתוקף שאלתי היא האם יש דרך אחרת או מסלול אחר שאפשר לעשות מלבד פסיכולוגיה תואר שני שמאפשר בסוף לעסוק בעיוץ תעסוקתי. זה מתסכל לחשוב שהדרך חסומה. אני יודעת שאני אהיה מצויינת בזה. אציין שהגשתי מועמדות לתואר שני ביעוץ חינוכי, זה סוג של פשרה למרות שאני מאמינה שאני אמצא בזה סיפוק ועניין. תודה רבה
מנהלת הפורום | 21:20  26/04/09
לעדי האופציות הן: להגיש שוב מועמדות לאוניברסיטאות היות וחלפו שנתיים מאז הגשת מועמדות. ניתן ללמוד את התחום כיום במכללת ת"א-יפו והוא נלמד ברמה גבוהה ביותר אצל מיטב העוסקים בתחום ותנאי הקבלה אינם גבוהים כמו באוניברסיטאות. אופציה שלישית ללמוד באנגליה או ארה"ב אם באפשרותך מבחינה תקציבית. בהצלחה
סגור