פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שני | 10:20  29/07/09
אני בעלת תואר ראשון סוציו + חינוך, אני עובדת כ 3 שנים במשרד של עו"ד המתעסק במקרקעין: יש לי מס' שאלות, היות ואני אמא, ועליי לשלב בין 3 מסגרות של לימודים הורות ועבודה: 1. כיצד עליי להערך מהבחינה הזו של 3 המסגרות, האם אפשרי ? 2. מה התנאים לגביי סטאז, האם אוכל לעשות סטאז במשרד בו אני עובדת ? מה הוותק שצריך ? 3. ממוצע הציונים בתואר הראשון הוא 80 ואני מבינה שבמרכז הבינתחומי התנאים הם 85, האם יש מקום לנסות להרשם ? האם המלצות מהעבודה יעזרו ? 4. בחרתי לנסות במרכז הבינתחומי מכיוון ששם ניתן לבנות תוכנית מותאמת ולפרוס את הלימודים עד 6 שנים, כך שאולי אוכל להסתדר במצב כזה, האם מומלץ ? מודה מראש על התשובה
סמדר | 18:48  01/08/09
היי שני, אין לי תשובות לכל השאלות שלך, אבל רק רציתי להגיד שאת הפריסה של התואר אפשר גם לעשות בקריה האקדמית אונו. כך אני עושה ולא הייתי יכולה אחרת. אין ספק שזה הרבה יותר קשה מלעשות את התואר במתכונתו הרגילה, אבל בנסיבות הקיימות, זה הפיתרון הכי טוב. מקווה שעזרתי אפילו בקצת. סמדר
סגור